Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
MaWro

Morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

MaWro   

Czy ktoś z Was grał w grę Morrowind, jeśli tak to co o niej sądzicie?Ja grałem w tą grę, gra mi się bardzo podobała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Morrowind to najlepsze RPG w jakie w życiu grałem. Brak liniowej fabuły, nieogtaniczony ruch, gigantyczny świat z wielkimi miastami, trzebaby godzin aby obejść go dookoła. Kilka gildii, rodów, mnóstwo przedmiotów, sklepów, czarodziejów, wspaniałe i różnorodne zadania, statystyki za wszystko łącznie ze skakaniem. Awans postaci w kilkunasto stopniowej hierarchi w gilid, rodzie. Walka z ludzmi, innymi nacjami, potworami od tych malych po tych duzych. Noc, dzień, deszcz, wschody i zachody słońca. Postać się męczy, należy się przespać etc. Dobra muzyka, wspaniały klimat, ogromna grywalność. Mnóstwo klas postaci do wyboru i ich głównych umiejętności, gra niemalże doskonała. Grałem nią momentami z solucją, gdyż mapy i zadania są tak ogromne, że samemu byłoby naprawdę ciężko. Polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Jaki był poziom Twojej postaci kiedy pokonałeś Dagoth Ura(jeśli wogóle to zrobiłeś)?W jakich byłeś gildiach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do najwyższego stopnia w gildii wojownikó i rodzie Rohan. Chyba jeszcze dobrze pamiętam nazwy. Jeszcze zacząłem robić jakąś inną gilidę, ale już nie pamiętam jaką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Źle pamiętasz nazwy w tej grze nie rodu Rochan. Są rody: Televani, Reodran, Hlalu. Który poziom miała Twoja postać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Reodran o właśnie o to chodziło, siedzibe mieli jakby na pustyni, często zamiecie tam występowały, hmm lvl nie pamiętam, ale miałem taki, że w grze nie bałem się nikogo i walczyć mogłem z każdym :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Raziel   

Popieram, Morrowind to jeden z najlepszych cRPGów choć ponoć Oblivion (najnowsza część serii) go przebija ale nie wiem, nie grałem mam za słaby komputer.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   

Grałem i mi się spodobała. Denerwujące są Popielne ziemie idzie się i idzie i wszędzie brud i kurz. Mam oba dodatki. Cool gra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   

Skorzystałem z okazji, zakupiłem Morrowinda z dodatkami za 15,50 i jestem w trakcie przechodzenia.Gra jest baaaardzo długa, więc robię kilkudniowe przerwy aby nie czuć przesytu.Grafika może nie przystaje do dzisiejszych czasów, ale klimat to mistrzostwo świata.Trochę męcząca jest duża ilość tekstu do przeczytania, mogłoby być więcej kwestii mówionych.Do zalet zaliczyć trzeba szerokie możliwości w zakresie modyfikacji broni i magicznych przedmiotów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Śledź   

:)

[ Dodano: 2008-03-17, 21:11 ]

Może ktos pomóc ? W tel Ahun (żle napisałam ale chyba kojarzycie) kupiłam niewolnicę ... czy moge jej coś kupic ? Jeśli tak to jak ? I gdzie jeszcze można kupić niewolnika ? Z góry dziękuje :) [glow=red:003b3970fd][/glow:003b3970fd]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.