Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   
Zaraz po Scorpionsach:)

Nawet nie mów takich rzeczy, Skorpions może i fajni są ale gdzie tam im do Deep Purple (oczywiście o gustach się nie dyskutuje więc, to tylko tak dla jasności co do mojego zadania trzeba bronić swoich idoli 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nawet nie mów takich rzeczy, Skorpions może i fajni są ale gdzie tam im do Deep Purple

Masz rację, Scorpionsów w końcu nie da się porównać do nikogo ani niczego... bo jak porównać ideał z czymkolwiek :lmao: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Masz rację, Scorpionsów w końcu nie da się porównać do nikogo ani niczego... bo jak porównać ideał z czymkolwiek :lmao: .

No jak tak twierdzisz to nie będę wyprowadzał się z niewiedzy, ostatecznie życie w niewiedzy to życie w luksusie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
No jak tak twierdzisz to nie będę wyprowadzał się z niewiedzy, ostatecznie życie w niewiedzy to życie w luksusie :twisted:

Czyli że Scorpions to więcej niż ideał? Nie będę się spierał ;P .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Czyli że Scorpions to więcej niż ideał? Nie będę się spierał ;P

Powiedzmy, że Scorpions wymykają się mojej skali ocen :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Ja Was pogodzę i wydam sprawiedliwy werdykt:

Najlepszy zespół w Niemczech - Scorpions

Najlepszy zespół Wielkiej Brytanii- Deep Purple

Lecz najlepszym zespołem na świecie jest - Iron Maiden :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W takim razie aby zakończyć spór wydam salomonowy wyrok: trzy najlepsze zespoły świata to Scorpions, Iron Maiden i Deep Purple. Wszyscy zadowoleni:)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
W takim razie aby zakończyć spór wydam salomonowy wyrok: trzy najlepsze zespoły świata to Scorpions, Iron Maiden i Deep Purple. Wszyscy zadowoleni:)

Zaiste wyrok iście salomonowy, więcej takich moderatorów 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Z dyskografii Scorpionsów top 3 według mnie:

1.Love at First Sting

2.Blackout

3.Moment Of Glory-Scorpions & Berliner Philharmoniker

Z Deep Purple lubię -Perfect Strangers-oraz pojedyncze utwory.Reszta jakoś nie wchodzi.

I tak Marsjanie w kosmosie nucą -''Somewhere In Time'' a nie ''Child In Time''czy''When The Smoke Is Going Down''.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

Heh co do braku następców godnych Metalliki (jeżeli idzie o metal) to niestety jest to prawda, nie wiem może dziś ludzie nie czują tego pierwotnego Thrashu, wyrażania gniewu itd. a może myślą że dziś dobre jest to co miłe i przyjazne dla ucha :wink:.

Szczerze mówiąc mam nadzieję że młode pokolenie odrodzi ten gatunek takim jakim stworzyła go MetallicA, może będę miał w tym udział :razz:, jednak jest kilka zespołów młodych godnych polecenia i ambitnych muzycznie, pierwszy z nich to Szwedzki Sabaton, naprawdę świetna muzyka a drugi to Nightwish z ich ostatnią płytą, naprawdę ambitna i dobrze wykonana robota choć moim zdaniem w głównej mierze dzięki Basiście i wokaliście, Marco Hietala to świetny basista posiadający świetny głos który doskonale uzupełnia się z nową wokalistką, plus na płycie są utwory nagrane z orkiestrą symfoniczną i naprawdę wszystko brzmi jak trzeba, dobra rzemieślnicza robota w gatunku power metalowym.

Tym nie mniej przydałoby się coś naprawdę ostrego i ambitnego na miarę Metalliki... ale czy coś takiego ujrzymy nie wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Tym nie mniej przydałoby się coś naprawdę ostrego i ambitnego na miarę Metalliki... ale czy coś takiego ujrzymy nie wiem.

Tam wielkim znawcą ciężkich brzmień nie jestem, ale uważam, że np. Iced Earth daje radę, chociaż podobno ostatni album był raczej kiepski, ale wcześniejsze dokonania niczego sobie, lubię czasami posłuchać :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.