Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Lars

WOS - literatura

Recommended Posts

Lars   

Zamieściłem ten temat, bo chciałbym się poradzić was o literature do WOS-u

Ja mam poki co wydanie WSiP-owskie pod redakcją Konstantego Adama Wojtaszczyka, ale czy to wystarczy? Czekam na propozycje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mefiu100   

Witaj Lars !

Też mam ten sam problem ... dobry podręcznik do WOSu . Wertowałem internet w prawo i w lewo i wyszło ,że wszyscy zachwalają właśnie ten WSIPowski K.A. Wojtaszczyka .

Na jednej stronie znalazłem prostą receptę na sukces - ciekawe czy skuteczną ? :lol:

PODRĘCZNIK DO WOSU + 'JAKIEŚ REPETYTORIUM + FAKULTETY ; )

Btw.. tegoroczny maturzysta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lars   

Fakultety? Nie wierzysz mefiu100 w siłe swojego umysłu? :lol: ja zaufam mocy:) a tak nawiązując do recepty na sukces to chyba trzeba będzie śledzić uważnie tvn 24, bo ta dłuższa forma wypowiedzi co jest na końcu arkusza to się tyczy chyba obecnej sytuacji na arenie politycznej w kraju, bądź działań polskiego rządu. Jeśli sie myle proszę o sprostowanie, pozdro :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

To różnie bywa. W tym roku teoretycznie można było na podstawie wiedzy dotyczącej wydarzeń aktualnych napisać co nieco, ale to nie wszystko. Ja osobiście uczyłem się z WSiP-owskiego podręcznika Wojtaszczyka, "Kompendium wiedzy o społeczeństwie, państwie i prawie" PWN-u, notatek z lekcji (miałem naprawdę niezłego nauczyciela, młody facet, naprawdę chciało mu się z nami pracować), śledziłem wiadomości na bieżąco i miałem trochę szczęścia, bo akurat temat eseju mi podpasował (akurat mój temat prezentacji z polskiego wiązał się z tym w pewnym stopniu). I tyle, uczyłem się tyle o ile i wyszło wcale nienajgorzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kronos   

Repetytorium Operon + podręczniki Operon.

Najlepszy zestaw z jakim się spotkałem, ogólnie rzecz biorąc matura z wosu jet pisana pod Operon dlatego polecam, naprawdę chyba najlepsze książki do nauki wosu w LO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.