Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Gwiezdne wojny

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   
2. Użycie mocy "Speed" (przynajmniej tak się to nazywa w Jedi Academy i Jedi Outcast).

Aż się uśmiałem i przypomniałem sobie te piękne czasy grania w owe gry .

A tak poważnie to :

1. Czy widziałeś w Starej Trylogii używanie tej mocy ?

2. O ile mi wiadomo to w Nowej Trylogii są Jedi Nowej Generacji . Być może moją oni nowe nieodkryte moce .

1. Natychmiastowe wskoczenie na platformę, na której walczył Qui - Gon i Darth Maul, a nie czekanie na zbawienie.

Z paru metrów on spadł .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Aż się uśmiałem i przypomniałem sobie te piękne czasy grania w owe gry .

Ja przed chwilą zagrałem w Episode I The Phantom Menace (jest taka gra!) - robiona zapewne parę lat temu, bo grafika słaba, ogólnie przeciętna (biegać np. nie można, podczas gdy inne postacie mogą).

1. Czy widziałeś w Starej Trylogii używanie tej mocy ?

W Starej nie, bo po:

1. Lucas mógł na to nie wpaść.

2. Takiemu Yodzie czy Obi - Wanowi na co to?

3. Tak samo z Luke'iem.

2. O ile mi wiadomo to w Nowej Trylogii są Jedi Nowej Generacji . Być może moją oni nowe nieodkryte moce .

Raczej starej generacji :roll:

Widziałem za to użycie "Spped" w Nowej Trylogii - Qui - Gon i Obi - Wan użyli jej, gdy uciekali przed droidikasami.

Z paru metrów on spadł .

A wskoczenie na platformę zajęło mu sekundę - problem w tym, że zamiast wchodzić na "swoją" platformę gniótł się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

A ja Wam powiem, że do moich ulubionych bohaterów "star warsowych" należy Bastilia Shan, robot HK-47 i Revan. Zaraz?! To chyba nie ta republika. ;)

Tak więc, jeśli mowa o Nowej Republice, bezapelacyjnie od zawsze najbardziej podziwiałem i fascynowała mnie postać Boba Fetta- z jego rewelacyjnym pancerzem i statkiem Slave I.

Zresztą, i jego "ojciec" Jango Fett był dobry- i zginął w bardzo widowiskowy sposób.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tak więc, jeśli mowa o Nowej Republice, bezapelacyjnie od zawsze najbardziej podziwiałem i fascynowała mnie postać Boba Fetta- z jego rewelacyjnym pancerzem i statkiem Slave I.

Boba jest rzeczywiście bardzo popularny, początkowo miał zostać uśmiercony w VI części (gdy wpadł do paszczy nie wiadomo czego), ale na głośne żądania fanów został "przywrócony do życia" i tak np. możemy z nim walczyć w JA.

Dodam, że można powiedzieć, że był jedną z najbardziej z najbardziej małomównych postaci (ale bardziej poważnych postaci niż statystów) zaraz obok Darth Maula ;)

Zresztą, i jego "ojciec" Jango Fett był dobry- i zginął w bardzo widowiskowy sposób.

Jak dla mnie w dość głupi ;)

Jeśli chodzi o postacie z gier to do jednych z moich ulubionych należy lord Desann (w KOTOR - y jakoś sobie za dużo nie pograłem) z JO, ile ja się ograłem, żeby jakoś przezwyciężyć te jego chwyty i błyskawice...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o postacie z gier to do jednych z moich ulubionych należy lord Desann (w KOTOR - y jakoś sobie za dużo nie pograłem) z JO, ile ja się ograłem, żeby jakoś przezwyciężyć te jego chwyty i błyskawice...

Jako przeciwnik faktycznie fajny, jako postać, cóż, beznadziejny. Niczym się nie różni od przeciętnego Sitha (prócz wyglądu). Taki sam tępy sposób myślenia, czyli "jestem najlepszy, nikt mi nie dorówna, a mój plan jest taki przecudowny, że nie sposób go zepsuć", a tu niespodzianka :razz:

Moją ulubioną postacią zawsze był (znaczy od V epizou bo tam się po raz pierwszy pojawił ;) ), jest i będzie: Yoda. Postać nie do podrobienia (chociaż z czasem doczekał się kilku "klonów" jak Yaddle i Vandar), a te jego teksty ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Jako przeciwnik faktycznie fajny, jako postać, cóż, beznadziejny. Niczym się nie różni od przeciętnego Sitha (prócz wyglądu). Taki sam tępy sposób myślenia, czyli "jestem najlepszy, nikt mi nie dorówna, a mój plan jest taki przecudowny, że nie sposób go zepsuć", a tu niespodzianka :razz:

W sumie tak. Ale jeśli by myślał inaczej to co z niego za Sith?

Moją ulubioną postacią zawsze był (znaczy od V epizou bo tam się po raz pierwszy pojawił ;) ), jest i będzie: Yoda. Postać nie do podrobienia (chociaż z czasem doczekał się kilku "klonów" jak Yaddle i Vandar), a te jego teksty ;)

Kiedyś widziałem fajną komiksową parodię. Yoda po jakiejś przemowie miał powiedzieć:

- Kurde o, sam już wiem nie, powiedział co ja :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak. Ale jeśli by myślał inaczej to co z niego za Sith?

W sumie fakt, ale jednak każdy inny Sith miał w sobie to coś. Sadow, Nihilus, Sion, Treya, Malak, Revan, Vader, Maul, można tak w nieskończoność, a w Desannie czegoś jednak mi brakowało. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Też fakt, ale powiedz mi który Sith/Mroczny Jedi wyglądał jak małpa z Kowakianu jak to ujął Kyle Katarn? :mrgreen:

A na serio pewnie chodzi Ci o "to coś". Cóż, wśród najgorszych i zły dobry, takim jest właśnie Desann, w grach z serii JK jakoś nie ma Sithów potrafiących przyciągnąć (o Jereku, czy Tavion nie mówię, bo to niestety dno totalne).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Czy widziałeś w Starej Trylogii używanie tej mocy ?

Tak:

W części IV:

- finał walki Kenobiego z Vaderem. Używanie mocy przez Vadera (duszenie bardzo popularne),

- trening Luke'a na statku Hana,

W części V:

- poruszanie kamykami przez Yodę,

- wyciągnięcie statku Luke'a przez Yodę,

- walka Luke'a z Vaderem,

- ach i legendarne "duszenie" Vadera. ;)

W części VI:

- o duszeniu Vadera warto wspominać czy to jest już oczywiste? ;)

- spotkanie z Yodą i jego integracja z mocą,

- używanie mocy przez Luke'a na Tatooine (choćby wzięcie miecza świetlnego niby magnesem od R2D2 z platformy),

- walka z Vaderem,

- Palpatine i jego błyskawice, a przed błyskawicami pokaz mocy,

- ach i pojawienie się sylwetek zintegrowanych z mocą, Anakina, Obiwana i Yody.

Jeszcze parę się znajdzie. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

O, Zeusie! Ja tu widze polowe "mlecznych" userow!!! Tzn. postodajnych ;)....

Niezwykle interesujace!. Jak sie miec moze mania historyczna do fascynacji pop-hippisowska fantazja Lucasa....

Ja tam lubie pana Vadera. Szacowny sznaps-baryton i popaleniowe oddychanko.... ;)

W glebsze rozwazania na temat psychologii fabuly i postaci tego tworu - nie wchodze. Wybaczcie, ale to jest klasyczny rozrywkowiec klasy be.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Lu Tzy, dla mnie najciekawszą i najlepszą postacią był Palpatine, no i Yoda. ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Palpatine to ten, co to sie zimperatorzyl? Mily i ladniutki ;)

No a Yoda to ma dla siebie wlasna kategorie. Choc cokolwiek za spolegliwy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Tak - Mistrz Sith, cwany gość - wykołował republikę, senat, Jedi i podbił galaktykę, ach i jeszcze zmieniał swoich uczniów jak rękawiczki. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.