Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Euros

Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie

Rekomendowane odpowiedzi

Euros   

Zorganizujemy Euro! W tej części Europy to pierwsza taka impreza od 1980 r., czyli Igrzysk w Moskwie. To kilka tysięcy miejsc pracy, 600 km. autostrad i modernizacja kolei. Nowe hotele i nowiutkie ogromne stadiony. Do tego mnóstwo turystów i ogromne zainteresowanie naszym krajem. Wreszcie zagramy na Euro. Do tego zbliżenie Polski i Ukrainy. To wszystko zostanie. Dla naszego kraju to również ogromny zastrzyk finansowy. Gieła już dzisiaj zaraz po informacji, że mamy Euro poszła bardzo do góry : - )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jest to ogromna szansa dla naszego kraju! Denerwuje mnie jak niektórzy od razu zakłądają że się nam nie uda, że będzie wstyd i tak dalej... Ja wierzę że się uda i że będzie to wspaniała impreza a Polska tylko na niej zyska:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

fakt to ogroman impreza gospodarka pójdzie w górę no i może zmienią poglądy o nas za granica a co do organizacji się uda każdemu się udawało-szykuje się najlepsze euro w histori :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jest to ogromna szansa dla naszego kraju! Denerwuje mnie jak niektórzy od razu zakłądają że się nam nie uda, że będzie wstyd i tak dalej... Ja wierzę że się uda i że będzie to wspaniała impreza a Polska tylko na niej zyska:)

To pewnie Ci, co mówili, że nigdy Euro nie dostaniemy. Ja się przyznaje na początku nie wierzyłem, ale jak trafiliśmy do finału stwierdziłem, że wygramy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Miałem podobne odczucia na początku co Jarpen. Wydawało mi się, że będę tak samo jak z IO w Zakopanem, czyli na planach się skończy. Jak przeszliśmy pierwszy etap nadal nie byłem pewien, w końcu z tego co pamiętam, ledwo nam się udało. Jednak im bliżej było finału tym pewniejszy byłem tego, że za te 5 lat to my zorganizujemy Euro. Skro udało nam się dostać organizację mistrzostw, to czemu miałoby się nie udać wszystkiego przygotować na czas. Wierzę w to, że to będzie wspaniały turniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
A jak myślicie jak bardzo zmieni się polski sport, głównie piłka nożna po zorganizowanych Euro 2012?

Młodzi zawodnicy będą mogli mieć gdzie trenować . Będziemy mieli parę dobrych stadionów do rozgrywania międzynarodowych meczów. Sądzę też , iż wprowadzi się przepis o stadionach ( min. jakość stadionu kieleckiego ) . Kluby , które przejmą później stadiony ( Lechia , Śląsk , Ruch , Lech , Wisła ), będą miały obowiązek startowania w pucharach europejskich .

Jest dużo pracy ( autostrady , stadiony , zaplecze treningowe ) i musimy zwiększyć wysiłek aby móc zbierać owoce sukcesu wywalczonego w kwietniu .

Ps. A może ktoś z forumowiczów będzie grał na Euro ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kemot   

Autostrady to chyba będą przez wieki budować :/

A jak myślicie jak bardzo zmieni się polski sport, głównie piłka nożna po zorganizowanych Euro 2012?

Młodzież będzie miała wreszcie dobre warunki do trenowania piłki, więc na pewno wzrośnie poziom Polskiej piłki. Będzie lepsza gra na arenie międzynarodowej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Będziemy mieli parę dobrych stadionów do rozgrywania

Coraz większe mam obawy czy zdążymy.

Kluby , które przejmą później stadiony ( Lechia , Śląsk , Ruch , Lech , Wisła ), będą miały obowiązek startowania w pucharach europejskich .

Przeważnie nie udaje przebrnąć przez pierwszą turę eliminacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.