Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wydarzenie roku 2006 w Polsce

Najważniejsze wydarzenie roku 2006 to:  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Katastrofa budowlana w Katowicach
      2
    • Ptasia grypa w Toruniu
      0
    • Koalicja PiS-LPR-Samoobrona
      4
    • Stanisław Dziwisz kardynałem
      0
    • Pielgrzymka papieża Benedykta XVI
      1
    • Dymisja Marcinkiewicza, a nowym premierem zostaje Jarosław Kaczyński
      3
    • Afera taśmowa
      1
    • Finał Miss World w Polsce
      7
    • Tragedia w kopalni Halemba
      1
    • Wybory samorządowe
      7
    • Seksafera
      1
    • Finalizacja zakupu litewskiej rafinerii Możejki przez PKN Orlen
      6
    • Srebro polskich siatkarzy w Mistrzostwach Świata
      10
    • Odtajnienie akt WSI i szafy Lesiaka, lustracja w Kościele
      0
    • FBI zatrzymało Edwarda Mazura
      0
    • Afera billboardowa
      3
    • Kryzys w polskiej oświacie
      0
    • Wałęsa wystąpił z "Solidarności"
      2
    • Inne jakie?
      1
    • Trudno powiedzieć
      0


Rekomendowane odpowiedzi

w4w   

Jako kibic zagłosowałem na naszych Srebrnych chłopaków, jako najważniejsze wydarzenie poltyczne wybrałem koalicję, do tego dodałem zakup Możejek, to pierwsza tak duża inwestycja zagraniczna polskiej firmy to bardzo dobrze że polskie firmy nie ograniczają się tylko do naszego rynku.

P.S Sądzę że temat powinien zoztać zmieniony :mrgreen:

//JKM trafna uwaga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tyle głosów, a żadnych wypowiedzi. Ja głosowałem na siatkarzy, bo dali nam mnóstwo radości całemu narodowi tak, że na lekcjach mecze się oglądało. Do tego finalizacja Możejek bo po przejęciu czeskiego rynku i mocne wejście na niemiecki opanowanie rynku litewskiego bardzo umacnia pozycje Orlenu w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszą również przyjazne stosunki z sąsiadem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Pozwolę sobie zauważyć że ja się wypowiedziałem, chociaż teraz mam trochę wątpliwości, czy inwestycję zagraniczną na Litwie można jednocześnie uznać za wydarzenie w Polsce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Po zobaczeniu mojego profesorka od matmy jak sie zmienił pod wpływem tych wygranych wszystkich naszych siatkarzy jestem zmuszony oddac glos na siatkarzy......... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Stanisław Dziwisz kardynałem i metropolitką krakowskim

Metropolitą był od VIII 2005 . Kardynałem został w tym roku .

Postawiłbym na dwa wydarzenia : Pielgrzymkę papieża do Polski ( no bo byłem na Błoniach ) i Srebro naszych siatkarzy .

O pielgrzymce było głośno nawet w polityce , ponieważ PiS chciało wyborów a opozycja uważała , że może być to użyte w kampani . Noi i jeszcze "quizi terror " .

Medal Polaków - największe osiągnięcie wśród drużyn sportowych ostatnich lat .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Finał Miss World w Polsce, Srebro polskich siatkarzy w Mistrzostwach Świata, Wybory samorządowe. Ja się skupiłem na dobrych rzeczach. Finał Miss wypromował nas w świecie, impreza się udała, siatkarze to wiele radośći, a wybory samorządowe dały nadzieje, że PO kiedyś dojdzie do władzy i będzie rządzić samodzielnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czeslaw   

Dlaczego w 2006 roku podrożało miedź ok 3 razy i aluminium ok 2 razy, przecież chyba nie nastąpiły braki tych surowców, nie nastąpił kryzys energetyczny itp.

Teraz dodatkowo jeszcze przy spadku cen dolara mój szef ma nielada problem bo musi dużo drożej zapłacić za te surowce, a cen wyrobów nie może podnieść bo zostanie "zeżarty" przez tanią konkurencje z Chin. Kto odpowiada za te podwyżki i po co one w ogóle? To ma być rozwój przedsiębiorczości? To jest przecież ubijanie prywatnych zakładów...

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Afera taśmowa, seksafera, afera billboardowa te zaznaczyłem trzy porażki tej koalicji wg mojego mniemania i stawiam pytanie ile jeszcze trzeba, aby wreszcie odeszli od władzy w Polsce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Proste - muszą przegrać wybory parlamentarne.

Ja nie uważam, zeby to był zły rząd. Na mojej liście najlepszych rządowpo '89 Marcinkiewicz to rząd nr.2 a Kaczyński... zobaczymy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.