Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz N   

Ateizm zakłada wiarę w Boga

Ja bym to zapodał inaczej, bardziej lewicowo:

Antykoncepcja zakłada bycie w ciąży.

Ja boję się nie komunizmu, (bo ten niemożliwy), a dochodzenia do niego, (kilka razy próbowano).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Godfrydl, bo i o czym tu pisać? Toć oczywiste jest, że wszyscy oni powinni byli na sznurku skończyć.

Niekoniecznie, np. Bierut jak najbardziej na to zasługuje, ale zastanawiałbym sie nad Jaruzelem, a na pewno nie Gomułka czy Gierek. Z kolei tym ostatnim kilka lat odsiadki by nie zaszkodziło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Godfrydl, bo i o czym tu pisać? Toć oczywiste jest, że wszyscy oni powinni byli na sznurku skończyć.

Niekoniecznie, np. Bierut jak najbardziej na to zasługuje, ale zastanawiałbym sie nad Jaruzelem, a na pewno nie Gomułka czy Gierek. Z kolei tym ostatnim kilka lat odsiadki by nie zaszkodziło.

Tematem wątku ma być wyrażanie komu byśmy ile lat za kratami dali wedle indywidualnych zapatrywań? Taka sprawiedliwość ludowa w formie plebiscytu? Temu bym dał czapę, a temu piątkę, bo tak mi się widzi?

Edytowane przez Widłobrody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość dimitris   
Gość dimitris

Tematem wątku ma być wyrażanie komu byśmy ile lat za kratami dali wedle indywidualnych zapatrywań? Taka sprawiedliwość ludowa w formie plebiscytu? Temu bym dał czapę, a temu piątkę, bo tak mi się widzi?

Chwileczkę - Gomulka kazał strzelać do demonstrantów, nawet do ludzi idących do pracy ? Kazał, obojętnie czyimi ustami, ale stał za tym. No to czapa !

Nie dla zemsty, a dla ochrony społeczeństwa przed naśladowcami, w przyszłości. Aby wiedzieli, że może to nie wystarczyć zasłaniać się złymi podwładnymi.

Ale że komunista ? A CO TO MA DO RZECZY ???????? Czyżby palenie napalmem dzieci w Wietnamie było lepsze od ich komunistycznego przedszkola ?

Godfryd, nie chowaj się - odpowiadaj !

Edytowane przez dimitris

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Po pierwsze, nie mam ochoty odpowiadać po wezwaniu jak na psa. :dots:

Po drugie, nie ma sensu dyskutować w tak "merytoryczny" sposób jak tu:

Czyżby palenie napalmem dzieci w Wietnamie było lepsze od ich komunistycznego przedszkola ?

I dziwi mnie tylko to, że user, którego znałem jako merytorycznego i konkretnego, choc z wrażej mi strony, tu pisuje jak ostatni troll, czy też sylen, jeśli wolisz, biorąc pod uwagę Twoje pochodzenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość dimitris   
Gość dimitris

Po pierwsze, nie mam ochoty odpowiadać po wezwaniu jak na psa. :dots:

Po drugie, nie ma sensu dyskutować w tak "merytoryczny" sposób jak tu:

Czyżby palenie napalmem dzieci w Wietnamie było lepsze od ich komunistycznego przedszkola ?

I dziwi mnie tylko to, że user, którego znałem jako merytorycznego i konkretnego, choc z wrażej mi strony, tu pisuje jak ostatni troll, czy też sylen, jeśli wolisz, biorąc pod uwagę Twoje pochodzenie.

Wypada pożegnać się.

Myślałem, że jest to forum historyczne, widzę, że etyczne i to niekoniecznie niezabarwione ideologią.

A już na pewno w ilości dla mnie niestrawnej.

Nie chodzi tylko o Ciebie, my znamy się faktycznie dawno.

pozdrawiam.

Acha ! Sorry, zupełnie nie miałem intencji urazić Cię formą wypowiedzi, to niechcący, przykro mi.

Edytowane przez dimitris

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.