Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Gdyby się spotkali...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką ciekawą zabawę idealnie pasującą do historii alternatywnej.

Mianowicie załóżmy, że znane postacie historyczne spotykają się gdzieś w innym świecie i mogą ze sobą porozmawiać. Co by mogły sobie powiedzieć?

Naprzykład Juliusz Cezar i Brutus, czy Hitler i Stalin, Warrus i Oktawian albo Ulrich von Jungingen i Władysław Jagiełło.

Zapraszam do spekulowania na temat ich rozmów jak i konfiguracji innych postaci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Józek: Adolf powiedz mi dlaczego ty mały, czarny, ciemnooki austriak wprowadziłeś kult wysokich niebieskookich blondynów Niemców?

Adolf: Myślałem że jak zarządze że każdy ma taki być to i ja taki będę.

Julek Teraz ja Sprite a ty pragnienie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

<lol2> ze sprite przesadziłes :P <lol> najlepsze by chyba było zestawienie: Karol Marks VS Jozeg Stalin <lol> chciałbym slyszec tą gatke: albo karol Marks VS Lenin, albo... Urban II (papiez) VS Jesus Christus :] <lol>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzacie ten temat do roli jakiejś groteski. Moje pytanie jest poważne. Naprzykład Hitler mógłby zapytać Stalina czy miał plany ataku na Rzesze i kiedy byłby do niego gotowy, albo czy w ogóle kalkulował taki, a następnie czy chciał uderzyć na zachód.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Albo rozmowa Mahometa z Bin Ladenem to dopiero byłoby fajna gatka.

Wybacz Adminie ale sam pomysł jest trochę groteskowy, wiec nie miej pretensji że nasze odpowiedzi też są groteskowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Hitler i Stalin

"Adolf czemu mnie zaatakowałeś ?? Razem moglibyśmy podbić świat !!! A tak musiałem cię zniszczyć "

" oj Józek , Józek ty powieneś mi dziękować za to , że pod twoją strefą wpływów były kraje bałtyckie i bałkańskie oraz Polska "

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   
groteski?! wyobraz sobie Chrystusa rozmawiającego z Urbanem II ktory zapoczątkował wyprawy krzyżowe ! groteska ? bynajmniej...

Albo Chrystusa z Palownikiem (tym od wbijania ludzi na pale z ktoregos bałkańskich krajów)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Albo zabawić się i ustawić obok siebie trzech wielkich rycerzy i rzucić między nich jabłko z napisem "dla najwspanialszego"

Tylko co w zamian dla wybierającego?

Ciekawy by był dialog "Zyzia" z Ciołkiem:

Zyga: "Ej, Staszek jak tyś te reformy wprowadził?"

SA Poniatowski: "To nie ja, tylko Hugo Victor..."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.