Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Sesja 2008/2009

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zaczynam swoją sesję egzaminem z Prawa Wyznaniowego w UE, sam go wybrałem to trzeba zdawać ; )

Wszystkich studentów zapraszam do około sesyjnych rozmów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Właściwie nie wiem czy w moim przypadku można mówić o tzw. sesji i związanej z nią napięciem, bo mam jeden egzamin i to bardzo przyjemny - historia starożytna ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Sesja... a to przypadkiem nie dopiero czerwiec;)? Dobra żarty żartami, ale akurat w przypadku historii ciężko mówić o czymś takim jak sesja zimowa. Zazwyczaj są to po prostu dodatkowe dwa tygodnie wolnego. Sam co prawda i tak będę jeździł na uczelnię załatwiać różne sprawy, ale o egzaminach mowy nie ma. Najbliższy ustawiłem sobie na początek marca (średniowiecze u prof. Gawlasa). Tak czy inaczej, powodzenia wszystkim, którzy będą zdawać teraz;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Szlag by to trafił - faktycznie - środek sesji :huh: - jutro u jakiejś doktorki teoretyczne podstawy kształcenia, pojutrze wyjazd na UMSC (ul. Narutowicza) na gerantologię, a w piątek - teoretyczne podstawy wychowania (wszystko u doktorów) ... kiedy sie to skończy ??? Podobno mamy miesiąc "ferii" przed kolejnym, czwartym semestrem ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Mnie czekają 2 egzaminy, 1 z historiografii a 2 z statystyki i demografii. Zawaliłem kolokwium chyba z najprostszej rzeczy pod słońcem.. z NPH.. ;) Dyplomatyka mnie zjadła. :huh: No nic piątki z tego mieć nie będę, ale może uda mi się na czwórkę. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Nauki Pomocnicze Historii, w sumie całkiem ciekawy przedmiot...

Bardzo ciekawy, ale nie na kolokwium czy na egzaminie. :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ja tam kolokwium z NPH-u wspominam bardzo miło... a tak a propo NPH-u, to żeby nie było że off, na zaliczenie muszę napisać raport z wizyty w AGADzie... na całe szczęście będę miał na to całe cztery dni (prawie całe...).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
redbaron   

Ja tym razem jestem po drugiej stronie barykady :huh: Muszę zrobić kolokwia w 6 grupach (z 3 przedmiotów) - połowa już jest, tylko sprawdzić je trzeba...

Egzamin z NPHów też przyjemnie wspominam, podobnie jak ćwiczenia - zwłaszcza odczytywanie starych inskrypcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Ja tym razem jestem po drugiej stronie barykady

I dlatego nic nie napiszemy o ściąganiu ;):huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Czyli pierwsza potyczka zakończona sukcesem;) Gratuluję...

A u mnie co prawda to może nie sesja, ale dostać 4 z wykładu do indeksu, z podpisem samego prof. Nagielskiego, to przyjemność nielicha... A czekają mnie jeszcze dwa starcia z panem profesorem... Pierwsze w czerwcu najpewniej, duża to będzie batalia... ale prawdziwie wielka kampania trwać będzie do września... już rączki zacieram z radości, wygrać z tak wytrawnym graczem to radość wielka...

Na dodatek ćwiczenia z historii powszechnej i Polski średniowiecza zaliczone u cudnej doktor Pieniądz na 4... dzięki temu sesję mam wolną... jak ja kocham mieć imieniny;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To i ja jeszcze dorzucę zaliczenie z kryminalistyki, to jedyny przedmiot, gdzie jest potrzebne zaliczenie ćwiczeń, by móc przystąpić do egzaminu ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.