Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Euro 2008 - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już tak na chłodno powiem:

1. Sukcesem jest awans, po meczach z Finlandią i Serbią nikt w awans nie wierzył i nawet ostatnie miejsce w grupie na Euro wzięlibyśmy w ciemno.

2. My mamy średnich zawodników, oprócz bramkarzy żaden, ale to żaden nie gra w topowym klubie lub jest gwiazdą zachodniej ligi. Niemcy i Chorwaci grają w najlepszych klubach na świecie: Real Madryt, Chelsea, Arsenal, Bayern etc.

3. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nawet jeśli nie wyjdziemy z grupy uważam, że samo znalezienie się w turnieju mocniejszym od MŚ jest sukcesem jesteśmy w 16 najlepszych drużyn Europy.

4. Nasi zawodnicy chyba mają problem z presją wyniku i gry na takich turniejach, ale moim zdaniem wiąże się to z tym, że oni nie grają o mistrzostwa w swoich krajach, ani nie dochodzą ze swoimi drużynami daleko w pucharach do tego Polskie drużyny w nich odpadają dość szybko.

5. Źle funkcjonuje system szkolenia, nie ma obiektów nawet ku temu. Euro 2012 może to zmienić na plus - infrastrukturę, ale system musi zmienić związek przy udziale państwa.

Zastanawiając się nad tymi 5 punktami naprawdę moim zdaniem nie można być rozczarowanym udziałem Polaków w imprezie.

Ps. Jeszcze może być zarzut, że oni znowu nam obiecywali wynik, a co przed Euro mieli mówić, że są beznadziejni, nie wyjdą z grupy etc.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tak, wg. mnie zagrał dobre spotkanie, był widoczny w ofensywie naszego zespołu. Na pewno zagrał lepiej niż Krzynówek.

Krzynówek miał kilka udanych przejść, ale ogólnie słabo, ale nie tak słabo jak Łobodziński. Trener zmienił tych zawodników, którzy pokazywali najmniej, a wśród nich był właśnie ten prawy pomocnik.

Dla mnie nie ma tutaj przesady, miał być naszą gwiazdą, naszym najlepszy zawodnikiem na Euro a tymaczasem rozczarowywuje na całej linii.

A i owszem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Krzynówek miał kilka udanych przejść, ale ogólnie słabo, ale nie tak słabo jak Łobodziński. Trener zmienił tych zawodników, którzy pokazywali najmniej, a wśród nich był właśnie ten prawy pomocnik.

W meczu z Niemcami to Łobo miał więcej przejść aniżeli Krzynówek i to on był bardziej widoczny na boisku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
W meczu z Niemcami to Łobo miał więcej przejść aniżeli Krzynówek i to on był bardziej widoczny na boisku.

Bo dostawał więcej piłek, które następnie tracił. Jest taka zasada w polskiej kadrze - nie podawaj do Krzynówka :D :arrow: :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bo dostawał więcej piłek, które następnie tracił.

A dlaczego dostawał więcej piłek? Bo oczekiwania wobec niego były duże i to on miał być lepszym zawodnikiem na boisku od conajmniej Łobodzińskiego.

est taka zasada w polskiej kadrze - nie podawaj do Krzynówka :arrow: :arrow: ;)

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
A dlaczego dostawał więcej piłek? Bo oczekiwania wobec niego były duże i to on miał być lepszym zawodnikiem na boisku od conajmniej Łobodzińskiego.

Nie zrozumiałeś mnie. To Łobodziński był bardziej widoczny (wg Ciebie), bo (wg mnie) dostawał więcej piłek od partnerów. Może, nie przeczę, ale w akcjach ofensywnych prawą stroną częściej w ataku widziałem Wasilewskiego niż Łobodzińskiego.

A co do Krzynówka to rzeczywiście rzadko dostaje piłki lub tak jest wg niego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jakie u Was nastroje przed meczem z Chorwacją? Wygramy, przegramy? Będziemy w ćwierćfinale?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Znamy już skład naszej reprezentacji:

Boruc - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Łobodziński, Murawski, Lewandowski, Krzynówek - Roger - Saganowski

Co o nim sądzicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

W końcu jakiś lewy obrońca... No i sądzę że dobrze zrobił Leo, nie wystawiając Smolarka. Ostatnio niemrawo grał. W odruznieniu od Saganowskiego który pokazał się z pozytywnej strony. Pewnie gdy nie będzie szło naszym to ok. 50 minuty wejdzie i Smolarek :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie gra Bąk? Słyszałem o tym, że nie chciał grać w kadrze (ale dał się przekonać trenerowi do zmiany decyzji), lecz to chyba dopiero po mistrzostwach? Lepiej żeby zajął miejsce Dudki, który lepiej gra jako pomocnik niż obrońca. Od Łobodzińskiego na prawej stronie mimo wszystko był lepszy Smolarek czy nawet Saganowski. Murawski to w porównaniu z Dudką chyba niezły wybór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Boruc - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Łobodziński, Murawski, Lewandowski, Krzynówek - Roger - Saganowski

Linia obrony super. Bąk chciałbym, aby dograł 100 meczów i zakończył karierę, ale chyba tego nie chce.

Łobo na prawej zobaczymy jak zagra. Murawski to niewiadoma, ja bym na lewą dał Rogera, a Krzynówka na ławkę rezerwowych, a wtedy Smolarek za Saganowskim. Trzeba wierzyć, nie takie cuda się zdarzały w piłce patrz:

Finał Mu : Fc Bayern, patrz wczorajszy cud Turcja : Czechy, do tego Niemcy na euro grają słabo dlatego moim zdaniem Austria wygra, obyśmy my wygrali o jedną bramkę więcej.

Najnowsza koncepcja z brakiem Bąka i Smolarka w kadrze jest taka, że Leo oszczędza ich na ćwierćfinał.

zczuba.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W obronie zdziwiła mnie nieobecność Bąka, ale mam nadzieję że Dudka godnie go zastąpi. Zresztą jeszcze przed mistrzostwami można było mnóstwo poczytać o takim wariancie, więc specjalnie sama obecność Dudki w obronie mnie nie zaskoczyła(pomijając oczywiście nieobecność Bąka).

W linii pomocy obawiam się o postawę Łobodzińskiego i Murawskiego. Mam jednak nadzieję, że zaprezentują dobry poziom. W razie czego zawsze można wstawić Smolarka, a Saganowskiego dać na prawe skrzydło, gdzie jak pokazał, nieźle się spisuje.

Nieobecność Ebiego też mnie zaskoczyła. Mam tylko nadzieję że Don Leo, wie co robi.

ja bym na lewą dał Rogera, a Krzynówka na ławkę rezerwowych

Rogera na lewo? Nie. Kto by miał zagrywać do napastnika? A może zagralibyśmy wówczas dwójką wysuniętych napastników? Moim zdaniem Roger w środku to świetny wybór, a Krzynówek prezentował się całkiem nieźle. Gdyby tylko zaczął częściej podawać, a rzadziej się kiwać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.