Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Sesja 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj swój ostatni egzamin (nie licząć logiki we wrześniu) w tej sesji był z Prawa Konstytucyjnego i to mój pierwszy egzamin w innej formie niż test wielokrotnego wyboru, 4 pytania opisowe 90 minut czasu, napisałem 6 stron A4, ale nie obyło się bez paru błędów merytorycznych, oprócz logiki najtrudniejszy egzamin na roku, czekam na wyniki, gdybym go zdał, to miałbym tylko logikę na uwadze i w miarę spokojne wakacje.

A wam jak poszła sesja?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również tak jak ty mam "Kampanię wrześniową", egzamin pisemno-ustny z jednym z, i już nielicznych, profesorów starej daty. Egzamin z automatyki napędu elektrycznego i co napisałem wszystko co można na 3 zadane pytania. Podczas rozmowy wyszło że pomyliłem wartości we wzorze i pan profesor uznał, że nie znam podstaw i z miłą chęcią spotka się ze mną we wrześniu. Tym bardziej, że mamy takie samo nazwisko ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Ja jeszcze jestem w trakcie sesji, bo w poniedziałek piszę konstytucyjne i wcale mnie Twoje słowa adminie nie pocieszają ;) Kampania wrześniowa mnie również dotyczy, a logikę zdałam w sesji zimowej, która zdecydowanie bardziej mi pasowała niż ta letnia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Jestem prawie na finiszu. 4 lipca okaże się czy możecie mi mówić już "panie lic." czy jeszcze per ty. ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
"panie lic." czy jeszcze per ty. ;P

To że panie lic. to pewne... pytanie jest kto będzie mówił :lmao: .

Moja sesja przeszła dość bezboleśnie... niemniej na wrzesień został mi jeszcze egzamin ze starożytnej... tak więc będę miał co robić;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Jestem prawie na finiszu. 4 lipca okaże się czy możecie mi mówić już "panie lic." czy jeszcze per ty. ;P

:rotfl: :P :rotfl: Co Wy macie z tymi tytułami? Pytam, bo Sargon ostatnio się tytułuje "specjalistą", a wcześniej tego nie robił ;P

Sargon wybacz ;P

[ Dodano: 2008-06-27, 19:59 ]

A, zapomniałabym - oczywiście 4 lipca będę trzymać kciuki ;) ;) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sargon   
Jestem prawie na finiszu. 4 lipca okaże się czy możecie mi mówić już "panie lic." czy jeszcze per ty. ;P
Panie licealisto? Ja nie mam nic przeciwko ;)
Sargon wybacz
Ależ naturalnie wybaczam... w oczekiwaniu na stosowna rekompensatę ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Sesje ogólnie zaliczę do stosunkowo przyjemnych bez najmniejszych problemów zaliczyłem Naukę organizacji i zarządzania, podobnie instytucję i źródła prawa unii europejskiej, o dziwo poradziłem sobie z najtrudniejszym egzaminem mianowicie prawem międzynarodowym publicznie, kolejne o dziwo tym razem smutne to brak 1 punktu do uzyskania zaliczanie z prawa konstytucyjnego. No cóż mogło być lepiej, ale i tak jestem zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Szybko donoszę i ucinam interpretacje, że "lic." oznacza "licencjer", czyli osoba, która posiada licencję z historii. Jakkolwiek to śmiesznie brzmi. :wink: Może być jeszcze: "osoba z tytułem licencjata". ;P

Moją sesję zakończę obiegówką jeszcze tego samego dnia co obrona i złożeniem dokumentów na studia magisterskie, a później jak dobrze pójdzie, kto wie, może doktorat. Ale to tylko marzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Od dzisiaj jestem inżynierem historii i wesołym członkiem rzeszy bezrobotnych w Polsce, a przynajmniej do czasu złożenia papierów na rekrutację na studia magisterskie.

Tak więc: studia I stopnia - koniec, sesja - koniec! Z obrony ocena: 5 (ale stres i wstyd był.. zadzwonił mi na obronie telefon komórkowy - szybko go oczywiście wyłączyłem - :oops: ). :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Gratulacje :mrhappy: Tak między nami Narya - ta 5 to przecież była do przewidzenia :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.