Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

F1 - 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Grimoald   

Znakomity wyścig Kubicy, brawo Robert. Nie spodziewałem się zwycięstwa w F1 Polaka.

Piękna sprawa, na osłodę meczu z Niemcami. :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ale szczęścia trzeba mieć w życiu, w tak banalny sposób 3 rywali odpadło i to na pit line..., Kubica wiedział gdzie stanąć, spokojnie z boku, a tamci chcieli go wyprzedzić, a Kubica na tym wygrał.

No tu bym się raczej nie zgodził. Hamilton jechał prosto na Kubicę i dopiero w ostatniej chwili skręcił na Raikonena. Jakby stwierdził, że Fin jest groźniejszy dla niego :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

A kto zauważył że flagi nie były wywieszone prawidłowo ? Nasza była odwrócona w "górą" w lewo, a niemiecka w prawo... Brytyjska - jest symetryczna :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kolorami było dobrze. Co do Hamilton, to Kubica mówił, że fajnie, że nie jego wybrał na zderzenie ; ) Kto by pomyślał, że Kubica już w tym sezonie będzie liderem MŚ. Gdyby nie ten Japończyk, co mu w 1 wyścigu wjechał w tył to by miał jeszcze parę punktów więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Dalej niestety jestem pesymistą. Wiem że Robert jest znakomitym kierowcą ( dla mnie najlepszym ze stawki) ale cały czas BMW jest wolniejsze od F. i Mc.

Ale jak dokładał Heitfeldowi po dwie sekundy na okrążeniu, przy takich samych samochodach.

Aż się oglądać chciało :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent, no może na 99 w bezpośredniej walce Robert przegrałby z Kovalainenem. Mankamentem Roberta jest wyprzedzanie, a Kovalainen wziąłby go na pierwszej lepszej prostej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Proszę? To trochę, ba nawet nie trochę śmieszne, co mówisz. Bezpośrednia walka, to oni jeżdżą na osobnych torach? Ponadto jaki mankament, w niedzielę miałeś przykład jak powyprzedzał masę zawodników. Do tego Kovalainen jest jakoś 5 czy 6 w F1, a Kubica jakoś 1 to mam rozumieć przypadek? Prawda jest taka, że gdyby wszyscy w F1 mieli takie samo auto, Kubica w cuglach zostałby Mistrzem Świata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Proszę? To trochę, ba nawet nie trochę śmieszne, co mówisz. Bezpośrednia walka, to oni jeżdżą na osobnych torach?

Przepraszam, ale Ty oglądasz F1? Chyba widać, że między pierwszym a 14 zawodnikiem jest różnica paru kilometrów i nie można chyba wtedy tego nazwać bezpośrednią walką?

Ponadto jaki mankament, w niedzielę miałeś przykład jak powyprzedzał masę zawodników.

Tak?? A widziałeś jak długo jechał za Glockiem? Jakoś się nie zbierał do wyprzedzania, chociaż wiedział, że jadący za nim Heidfield przez to się do niego zbliża, a Robert miał jeszcze jeden pit-stop. Wystarczyłyby jeszcze z dwa kółka Niemca więcej zanimby zjechał do pit-stopu i na wczoraj słuchalibyśmy niemieckiego hymnu zamiast polskiego.

Do tego Kovalainen jest jakoś 5 czy 6 w F1, a Kubica jakoś 1 to mam rozumieć przypadek?

Nie twierdzę, że Kovalainen jest lepszym kierowcą. Ale jeżeli wykluczymy możliwość wypadku to Robert nie wygra z wieloma kierowcami, którzy jeździliby bolidami Ferrari lub McLarena.

Nie wszystko widać w tabeli. BMW jest drugie w klasyfikacji konstruktorów a nie wmówisz mi że jest ich bolid jest lepszy od bolidu McLarena.

? Prawda jest taka, że gdyby wszyscy w F1 mieli takie samo auto, Kubica w cuglach zostałby Mistrzem Świata.

A czy ja napisałem gdzieś, że nie? Sam jestem tego zdania i już parę razy wyrażałem to zdanie w tym temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pepe289   

Z tego co czytałem pisaliście że BMW jest słabszym zespołem od Ferrari czy Mclarena,

Ale jako team który zaledwie kariere ma już 3 lata to tak zrobił bardzo duże postępy,

Ja bym tak teamu BMW nie zostawiał na boku w końcu w F1 liczą się moim zdaniem tylko 3 zespoły to właśnie BMW FERRARI I MCLAREN MERCEDES. Moim zdaniem BMW może jeszcze powalczyć o tytuł najlepszego konstruktora. Chociarz to jest młody zespół to dość szybko zaczoł się liczyć zagroził FERRARI I MCLAREOWI i moim zdaniem ma szansę powalczyć o ten tytuł. Zobaczcie na inne zespoły jak długo są w F1 a jakie postępy robią żadne BMW jeździ jedynie 3 lata a już z techniką wyprzedził większość zespołów. Więć nie odkładajcie tego teamu na bok bo nieraz jeszcze nas zaskoczy. Ciekawe jak Robertowi pójdzie we Francji. Mam nadzieję że obroni tytuł i powiększy swą przewagę.

Pozdr :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem pisaliście że BMW jest słabszym zespołem od Ferrari czy Mclarena,

Ale jako team który zaledwie kariere ma już 3 lata to tak zrobił bardzo duże postępy,

I nikt temu nie zaprzecza. Wykonali chyba największy postęp w historii F1, ale to wcale nie znaczy, że nadal się takim tempem będą rozwijać. Bo gdyby się tak rozwijali to za trzy lata mieli by już myśliwce a nie bolidy :razz:

Ale na poważnie. BMW jest trzecim zespołem F1, po McLarenie i Ferrari. inne zespoły mu do pięt nie dorastają, ale tak to wygląda w tym sezonie. Kto Ci zagwarantuje, że w przyszłym roku takich postępów nie zrobią Renault, Toyota czy Honda? Szczerze mówiąc, byłbym za, rywalizacja stałaby się ciekawsza.

W każdym razie Robert, mimo, że jest jednym z najlepszych, jeżeli nie najlepszy, to w BMW tytułu mistrzowskiego, w ciągu najbliższych 3-5 lat na pewno nie zdobędzie, chyba że dzięki jakiemuś niezwykłemu zbiegowi okoliczności.

BMW także w klasyfikacji konstruktorów nie wygra, chyba że Raikonneny i Hamiltony nadal będą w siebie wjeżdżać i nie ukończą wyścigów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

I zapomnieli wszyscy o naszym Robercie. Tym razem był piąty i spadł na drugie miejsce w punktacji indywidualnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo to BMW, Robert też tak jakby mógł pojechać troszkę lepiej. Nie wiem czy BMW już czyni prace nad bolidem na przyszły rok i trochę odpuściło prace nad obecnym?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.