Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Liga Mistrzów sezon 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Arsenal Londyn/Liverpool FC - Fenerbahce Stambuł/Chelsea Londyn

Schalke 04 Gelsenkirchen/FC Barcelona - AS Roma/Manchester United

Już teraz w meczu AS Roma - Man Utd. rozstrzygnie się kto jest lepszy...

Arsenal - Liverpool niewiadomo...

Chelsea - Fenerbachce powinna ograć tak jak Barcelona powinna ograć Schalke.

Arsenal/Liverpool - Chelsea

FC Barcelona - AS Roma/ Man Utd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Fenerbahce i Schalke wcale bym nie skreślał. Turcy pokazali w tym sezonie że potrafią wygrać z każdym u siebie, są w dobrej dyspozycji. Mam nadzieję, że uda im się sprawić niespodziankę. Schalke ma zdecydowanie najmniejsze szanse, ale to nie znaczy, że nie może wyeliminować Barcy. W starciu Arsenal-Liverpool stawiam na ekipę Wengera. Liverpool już wykorzystać swój limit szczęścia w meczu z Interem. Swoją drogą zabawne jest to, iż w ćwierćfinale spotkały się dwie ekipy, które wyeliminowały dwójkę z Mediolanu. Roma już w tym sezonie miała szansę na rewanż za ubiegłoroczne upokorzenie. Jednak na Old Trafford przegrali 0:1, a u siebie zaledwie zremisowali. Zaledwie bowiem Ferguson wystawił skład rezerwowy. Wiec awans Romy będzie dla mnie zaskoczeniem. Chociaż wyeliminowanie Realu to wyczyn zasługujący na szacunek. Może być naprawdę ciekawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Wybór ciężki. W pierwszej parze stawiam na Arsenal, grają mimo wszystko ładniejszą dla oka piłkę, i dlatego moim zdaniem bardziej zasługują na awans. W drugiej parze nie wiem na kogo stawiać. Niby Turcy prowadzą 2:1, jednak Chelsea to Chelsea. Inna sprawa że awans Chelsea jest niejako na rękę ManU. Wówczas ekipa Granta będzie musiała rozłożyć siły na Premiership i LM, czyli siły będą wyrównane (przy założeniu, że ManU awansuje dalej, a jest to bardzo prawdopodobne). A to zapowiada ciekawą końcówkę sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Mecz ciekawy, ale prawdziwe emocje dopiero się zaczną. Im bliżej końca tym większa nerwówka. Każda strzelona teraz bramka spowoduje otworzenie się jednej z ekip, a to gwarantuje niezłą zabawę dla kibiców. Początek dla Arsenalu, ale potem Liverpool zaczął czuć sie coraz pewniej. Na razie ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Remis moim zdaniem jak na razie jest sprawiedliwy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

2:1 : ( Arsenal trochę rozczarowuje. Liverpool wygrywa, ale nie jest lepszy... 2:2 ewentualne da awans Arsenalowi.

Mam jednak taką konkluzję do tej edycji LM, że nie ma zespołu wybitnego u szczytu formy grającego finezyjnie i efektownie.

W tamtym roku Milan z Seedorfem i Kaką grał przecudownie mecze były niesamowite w ich wykonaniu, a w tym roku takiego zespołu nie ma. Myślałem, że będzie to Roma lub Arsenal, ale chyba jednak nie.

----

2:2, a jednak oby tak dalej. Karny... i mamy pewnie 3:2 dla Liverpoolu ehh..., a jak tam drugi mecz jaki wynik jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Mam jednak taką konkluzję do tej edycji LM, że nie ma zespołu wybitnego u szczytu formy grającego finezyjnie i efektownie.

Wydaje mi się czy Ty się Jarpenie uwziąłeś na ManU :wink: Wśród dziennikarzy aktualnie jest to zespół z najwyższymi notowaniami, Lippi nazwał Manchester najsilniejszą drużyną na świecie, mają najlepszego aktualnie piłkarza świata jakim jest Cristiano Ronaldo (przyznają to trenerzy, piłkarze i dziennikarze), najlepszą obronę, wielu świetnych młodych zawodników (Evra, Pique, Nani, Anderson)... i to nie jest drużyna u szczytu formy? Dla mnie aktualnie nie ma lepiej grającej ekipy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wśród dziennikarzy aktualnie jest to zespół z najwyższymi notowaniami, Lippi nazwał Manchester najsilniejszą drużyną na świecie, mają najlepszego aktualnie piłkarza świata jakim jest Cristiano Ronaldo

Grają może i efektywnie, ale ja uwielbiam drużyny jak grają również efektownie w tej LM obecnie takiej nie ma..., a rok temu Milan rozgrywał takie niesamowite mecze w Lidze Mistrzów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A więc już znamy pierwszą parę półfinałową, Liverpool zmierzy się z Chelsea, czyli w finale na pewno mamy ekipę angielską, a może i dwie, jeśli ManU stanie na wysokości zadania. Liverpool był zwyczajnie skuteczniejszy pod bramką rywala, w grze nie było widać, kto jest lepszy. Meczu Chelsea nie widziałem, ale 2:0 na SB to raczej nie zaskoczenie. Jutro ManU z Romą, rzymianie szanse mają minimalne, ale nie takie rzeczy w futbolu się działy, wynik jest nadal sprawą otwartą, chociaż faworyta nietrudno wskazać. Podobnie jest w meczu Barcelona-Schalke. Katalończycy mają bramkę przewagi a u siebie potrafią zagrać dobrze, mimo tego kryzysu jaki ich dopadł. W drugim półfinale Manchester powinien, choć nie musi, zmierzyć się właśnie z Barcą. I mam nadzieję, że tak będzie. Wtedy czeka nas piękny dwumecz, zapewne w przeciwieństwie do pierwszego półfinału, tam pięknej gry się nie spodziewam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jeszcze bym Barcy nie skreślał. Mogą przygotować się na ewentualne półfinały i sprawić rywalowi niemałe problemy. Chłopcami do bicia na pewno nie będą. Niech tylko Messi wróci do formy, a może być ciężko czy to ManU czy Romie, jeśli ta zdoła dokonać niemalże niemożliwego. Jak obstawiacie dzisiejsze spotkania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Barca wygra tę edycję LM. Nawet bez Ronaldinho i Messiego jest najlepszą drużyną.Manchester Utd. zadowoli się tytułem mistrza Premiership, Barca mistrzostwo przegrała więc moze się skupić na LM, moim zdaniem w finale zagrają : Liverpool i Barca.

Chelsea po odejściu Jose Mourinho sypie się - doszła jeszcze kontuzja Cecha, nie sądzę żeby doszli do finału.Jeśli chodzi o wyniki dzisiejszych meczy to Barca powinna gładko przejść do półfinału ( obstawiam 2:0) co do ManU nie jestem pewien, powinien przejść ,ale nie sądzę żeby z Romą poszło tak łatwo ,aczkolwiek myślę ,że przejdzie dalej ( 2:1 lub 1:1)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obecnie ManU to najlepsza drużyna na świecie z rewelacyjnym C. Ronaldo (którego osobiście nie trawię :lol: ale grać to potrafi co trzeba przyznać :wink: ). Jednak to wcale nie znaczy że ManU wygra LM. Ona rządzi się swoimi prawami - jeden słabszy mecz i dowidzenia. Na pewno nie będzie łątwo pokonac Barcelony ani Chelsea.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.