Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Norton

Koncerty na jakich byliście

Rekomendowane odpowiedzi

Estera   

Dziś trafiłam przypadkowo na koncert kwartetu Bester Quartet. Koncert odbywał się w pięknych "pałacowych" okolicznościach, w piękny ciepły wieczór. Muzyka cudowna, artyści genialni- patrzyło się na nich z przyjemnością, dźwięki zaś zachęcały do poruszania się. Odkryłam przypadkiem niesamowity kwartet. "Muzyczny dialog" akordeonu i skrzypiec zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Bester Quartet - jest swego rodzaju fenomenem na światowym rynku muzycznym. Grupę tworzą czterej wybitni instrumentaliści, wykształceni muzycy klasyczni. Charakterystyczną cechą zespołu jest wykonawstwo muzyki o szerokim przekroju stylistycznym, w którym zasymilowane zostały wybrane elementy muzyki klasycznej, jazzowej, awangardowej oraz dokonania współczesnej kameralistyki gdzie fundamentem do budowania niepowtarzalnych form instrumentalnych jest improwizacja.
- fragment oficjalnej strony grupy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jakiś miesiąc temu, i to zupełnie przypadkowo trafiłem na koncert Perfectu. Punktem numer "jeden" tamtego dnia był mecz Polska-Niemcy. I gdyby nie małe problemy z miejscówką, najpewniej na koncercie bym nie był. Kilka starych i znanych kawałków. Trochę żałuję, że trafiłem na końcówkę... ale te pół godziny, to chyba nie tak mało znowu. Mimo że widać było, iż wszyscy pojawili się, aby po koncercie obejrzeć mecz, to jednak Markowski i spółka potrafili skupić na sobie uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na koncercie Comy. Bawiłem się jednak przy zespołach, które grały przed nimi, mianowicie: Kobalt i Ptaky. Poskakałem, poobijałem się. Natomiast przy Roguckim i spółce, stałem przy barierce, przed sobą mając dziewczyne z moim aparatem, którym robiła zdjęcia. Robiłem za tarcze ponad 1,5h, plecy mnie 2 dni bolały ;) Ponadto udało mi się zrobić zdjęcie z Roguckim! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Robiłem za tarcze ponad 1,5h, plecy mnie 2 dni bolały ;)

Jeśli po koncercie tego typu jesteś w pełni sił, to znaczy, że koncert zmarnowany;) Obolałe po pogo ciało, i zdarte gardło, to zdecydowana podstawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jeśli po koncercie tego typu jesteś w pełni sił, to znaczy, że koncert zmarnowany;) Obolałe po pogo ciało, i zdarte gardło, to zdecydowana podstawa.

Gardzioł jak najbardziej był zdarty, sił troche zostało, jednak chciałem żeby były jakieś zdjęcia z koncertu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ja byłam już ponad rok temu na koncercie Linkin Park w Chorzowie, a tym samym mogłam na żywo zobaczyć takie sławy jak Coma, Pearl Jam i mało znany polski Gutierez.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.