Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Najlepsze kwestie filmowe

Rekomendowane odpowiedzi

mch90   

"–Panowie, ale to jest jakaś pomyłka!

–Pomyłka... moja żona miała na drugie Pomyłka! Zabierać go!"

"Popierdółka! Saaam jesteś, popierdółka!"

"Co ty myślisz, cwaniaczku?! że z piątego przykazania możesz sobie zrobić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?!"

Czyli po prostu Kiler :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Kilka cytatów z "Przekrętu" (kilka bowiem zdecydowana większość nie nadaje się do tego, aby umieścić je tutaj, gdybym to zrobił musiałbym sam dać sobie warna):

- Zastanawiało mnie czemu Cygan nie pomścił swojej matki. Jednak każda akcja wywołuje reakcję. A reakcja w wykonaniu cyganów bywa zaje*****.

- Wystarczyło aby teraz nie podniósł się z desek... no to mamy przewalone.

- Dlatego też strzeżcie się ludzi, którzy mają świńskie fermy. Na takiej fermie 100-kilowe ciało znika w przeciągu 8 minut. Czyli wychodzi na to, że każda świnia w ciągu minuty pożera 1 kilogram surowego mięsa. I stąd właśnie wzięło się powiedzenie: Żarłoczny jak świnia.

- Co panowie tu robicie?

- Spacerujemy z psem.

- A co znajduje się w tym samochodzie?

- Fotele i kierownica.

- Co ja mam zrobić z tym ciałem?

- Jak to co? Zabrać je stąd. Przecież zajmujesz się trupami.

- Tak, tyle że ja je produkuję, a nie usuwam.

- Przechodzisz przez ulicę i widzisz, że wybrałeś złą drogę, jedzie na ciebie samochód, co robisz? Coś bardzo prostego. Stoisz jak zamurowany, życie nie przebiega ci przed oczami, bo jesteś zbyt przerażony. Stoisz przerażony z głupią miną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

"Sami swoi" - nie do pobicia komedia! :mrgreen:

"Ania: Dziadku, dziadku, ja właśnie cioci mówiłam jak się żyje u nas, w socjalizmie, że u nas wszyscy w pokoju żyją..

Kargul: I uwierzyła? No to teraz nasza zgoda polityczny wymiar ma." (mogłem coś przekręcić za co przepraszam, ale dawno oglądałem ten film)

"Co to za demokracja gdzie każdy własne zdanie może mieć?" (Kargul)

"Ale, Kaźmirz, u nas tylko możesz słuchać radia, a tutaj i mówić w radiu" (Kargul)

"O! Tu dobre miejsce dla Jaśka! (...) Co, że drogie? Aaa, u mnie rodzina droższa od pieniędzy." (Pawlak widząc cmentarz dla zwierzątek domowych)

"Sąd, sądem, ale sprawiedliwość po naszej stronie musi być" (mama Pawlaka)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

To teraz "Przekrętu" ciąg dalszy:

- Co to jest?

- To jest broń.

- To jest piep***** działo przeciwlotnicze!

- Mieliśmy przecież budzić postrach!

- Chyba moce piekielne.

- Tony.

- Co?

- Zajrzyj do psa.

- Co masz na myśli?

- Mam na myśli to, żebyś go otworzył.

- Jako to "otworzył"? Pies to nie jest puszka fasoli, jak mam go otworzyć?

- Cokolwiek od oclenia?

- Tak, niechęć do Anglii.

- Tyron czemu tam nie zaparkujesz?

- Tam jest za ciasno.

- Chyba dla Jumbo Jeta!

- Co się stało z tymi kiełbaskami, Charlie?

- Będą za pięć minut panie Turkish.

- Były dwie minuty pięć minut temu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Helikopter w ogniu

Gdy przyjadę do domu, ludzie będą mnie pytać: „Hej, Hoot! Dlaczego to robisz… Wojna cię kręci?” Nie powiem ani słowa. Dlaczego? Bo oni nie zrozumieją. Nie zrozumieją, że tu chodzi o kolegę. Tylko to się liczy…

Wiesz co? Naprawdę nieważne, co myślę. Kiedy pierwsza kula przelatuje ci nad głową polityka i to całe gówno, lądują w koszu…

Furia

Here's a Bible verse I think about sometimes. Manytimes. It goes: And I heard the voice of Lord saying: Whom shall I send and who will go for Us? And... I said: Here am I , send me!

I started this war killing Germans in Africa. Then France. Then Belgium. Now I'm killing Germans in Germany. It will end, soon. But before it does, a lot more people gotta die.

Dużo by się jeszcze tego znalazło. Chociażby co drugie zdanie w "Pitbullu". ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.