Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mch90

Kampania krymska 1942

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Tobie mogę śmiało zapodać Nikitę Michałkowa - "Spaleni słońcem".

A "Karny Batalion" Dostalija oglądał?

Może jeszcze za mało wiesz.

Ale pomału się nauczysz.

Śmiech :lol:

Czy komiks jako dowód pokaże?

Obraz Michałkow nie ma nic wspólnego z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Przypomnijmy sobie moment, gdy pilot chciał rufie statku na Radzieckiego?Więc strzelanka, ale to szeregowi, odnosi się do urzędnika, który na czele po nazwie jako znajomego.

W tym tempie, jak to było odchody razetelis? Tak, mają zamazane samolotu. To tylko niewielka część komentarzy.

O bataliony karne przeczytać Pyltsyna Alexander, pracował tam i podczas gdy jeszcze żył. Gratuluję mu na urodziny w tym roku. W internecie oczywiście.

Wiesz, że nie ma udokumentowany przypadek otwierając ogień do porażki przez wycofujące żołnierzy radzieckich?

Co chcesz w filmie pokazanym na Ciebie, a wierzcie mi, ale mamy ten sam obraz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

Obraz Nikity Michałkowa ma guzik wspólnego z Wielką Wojną Ojczyźnianą.

Ma jednak związek z terrorem.

Ludzie się bali.

Zdaję sobie sprawę iż piszę w tym temacie.

W Sewastopolu były Forty / Krieposti.

Ostatni z nich miał imię Stalina.

Funkcionariusze NKWD zabronili się poddawać żołnierzom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obraz Nikity Michałkowa ma guzik wspólnego z Wielką Wojną Ojczyźnianą.

Ma jednak związek z terrorem.

Ludzie się bali.

Zdaję sobie sprawę iż piszę w tym temacie.

W Sewastopolu były Forty / Krieposti.

Ostatni z nich miał imię Stalina.

Funkcionariusze NKWD zabronili się poddawać żołnierzom.

Nie sądziłem, że ktoś ukarać, to jest po prostu historia mojego kraju, i zdeptane w błoto. Przepraszam, jeśli obraziłem, ale ja mieszkam na Krymie, a po prostu o Krym może powiedzieć wiele rzeczy.

Na przykład niemiecki samolot Sewastopol został zestrzelony przez moździerze 82 mm radzieckich kaliber. Wypadek.

Zrozum, że to badanie Won rozpoczął 10-15 lat temu, zanim były sowiecki zniekształcenia, ale nasza historia zniekształcony. Po prostu nie mają tego problemu. Nawiasem mówiąc, uwielbiam oglądać film o Warszawie Jerzego Hoffmana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
On wie niewiele więcej niż Solonin konserwa z wołowiny, a nawet bardziej, Rezun, ale nadal jest słaby specjalistą.

Wydaje mi się, że Bieszanow jest najlepszy z tej trójki.

Czytałem też Wiktora Kamienira i Aleksandra Nikonowa.

Nie wydaje mi się że należy ignorować to co piszą Bieszanow czy Sołonin tylko dlatego, że nie wpisują się w oficjalną rosyjską wersję historii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Bieszanow jest najlepszy z tej trójki.

Czytałem też Wiktora Kamienira i Aleksandra Nikonowa.

Nie wydaje mi się że należy ignorować to co piszą Bieszanow czy Sołonin tylko dlatego, że nie wpisują się w oficjalną rosyjską wersję historii.

Tak, myślisz, że to, co chcesz, ja mam z tym wspólnego? Istnieją argumenty, które argumenty mają Beshanova, że ​​coś złego stało się z ewakuacji Odessa?

Również jestem Rosyjski oficjalna nauka nie ma nic wspólnego, mam obywatelstwo tylko 3 miesiące temu.

Beshanov może historyk i dobre, ale to jest złe jako ekspert wojskowy - jest to wspólny problem historii wojskowej. Sądził kategorie ludności, nie wojskowe.

Beshanova po prostu szczęśliwi, aby wydrukować, znacznie mniej skłonni do wydrukowania lub Pyhalova Isajew lub Dyukova. Czy znasz tych autorów?

Od 1 do 16 października bez utraty Sewastopolu wywieziono wszystkie oddziały: 86.000 osób i 15000 cywilów. 19 czołgów, 462 dział, 3625 koni, 1158 samochodów i 25.000 ton ładunków.

Mój odnośnik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.