Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mch90

NATO - czy jest nam potrzebne?

Rekomendowane odpowiedzi

Tankfan   
Haha, na świecie działa obecnie klub państw oraz organizacji międzynarodowych (działających na terenie państw których władze niekoniecznie są wobec USA wrogie) nastawionych wybitnie antyamerykańsko.

I co z tego wynika? Są organizacje antyrosyjskie, antybrytyjskie, nawet antypolskie.

Wcześniej czy później któreś z nich wciągnie USA do wojny ze sobą, lub zrobi to któryś z sojuszników USA, lub...same USA, jeżeli prezydentem zostanie znowu Republikanin.

A stwierdzenie to bazujesz na? I czemu Republikanin ma wciągać swój kraj w następną wojnę? Bo jest Republikaninem i przypiąłeś im taką łatkę... zresztą jak wielu tobie podobnych, cudnie, nie ma to jak szufladkowanie.

Tak czy inaczej, USA wplączą się niedługo w kolejną wojnę i...właśnie. Na inwazję nie będzie kasy, a zasugerowana przez Ciebie seria nalotów powietrznych da efekt kija włożonego w mrowisko i nad jej skutkami USA nie będą zdolne zapanować. Konflikt zacznie się rozszerzać, rozszerzać...

Bo powiedział tak Florek-xxx, jasnowidzu przepowiedz mi moją przyszłość! Błagam!

Al Gore jest od ochrony środowiska i klimatu. Kwestią problemów amerykańskiego podatnika zajmuje się Departament Skarbu.

Postęp! Nareszcie, Al Gore nie jest już dla Ciebie autorytetem od wszystkiego, no trochę nad tobą jeszcze popracuje a zaczniesz go postrzegać zgodnie z rzeczywistością, jako obłudnika, kłamcę i durnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
666   

Tylko że kondycja i postawa UK czy PL, nie mają dla świata taka dużego znaczenia jak w przypadku USA.

Nie bez dumy powiem że Polska trzyma się najlepiej.

Praktyczne doświadczenia wykazały że konfliktu zbrojnego nie da się wygrać jedynie poprzez naloty z powietrza. Wymaga to interwencji lądowej/naziemnej. Czyli inwazjacji na terytorium przeciwnika.

Al Gore ma rację. Już w tej chwili klimat Ziemi ulega gwałtownym przeobrażeniom, w konsekwencji których dawny model klimaty tej planety dosłownie rozpada się na naszych oczach.

Ja w ramach oszczędności zmniejszyłem jasność monitora do 30%. Dzięki temu zużywa mniej prądu i zasilająca go elektrownia emituje mniej CO2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja w ramach oszczędności zmniejszyłem jasność monitora do 30%. Dzięki temu zużywa mniej prądu i zasilająca go elektrownia emituje mniej CO2.

A może mógłbyś wyłączyć monitor i to na stałe? To dopiero by zmniejszyło emisje - tak CO2 jak i dziwnych tematów na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   
Tylko że kondycja i postawa UK czy PL, nie mają dla świata taka dużego znaczenia jak w przypadku USA.

A kogo obchodzi świat, ja mówię o regionach, w pewnych regionach nastroje anty brytyjskie lub anty polskie są silniejsze niż anty amerykańskie.

Praktyczne doświadczenia wykazały że konfliktu zbrojnego nie da się wygrać jedynie poprzez naloty z powietrza. Wymaga to interwencji lądowej/naziemnej. Czyli inwazjacji na terytorium przeciwnika.

A kto powiedział że trzeba coś wygrywać? Wystarczy zredukować potencjał przeciwnika na tyle by jego działania były ograniczone lub będzie musiał z nich zrezygnować z braku zasobów materiałowych i ludzkich.

Al Gore ma rację.

Al Gore to debil, już za same poglądy powinno się go fizycznie zlikwidować.

Już w tej chwili klimat Ziemi ulega gwałtownym przeobrażeniom, w konsekwencji których dawny model klimaty tej planety dosłownie rozpada się na naszych oczach.

Gdybyś się choć trochę pouczył wiedziałbyś że ziemia w okresie kredowym była bardziej zatruta niż dziś, tymczasem zwierzęta wtedy żyły i miały się nie najgorzej, podobnie roślinność.

Ja w ramach oszczędności zmniejszyłem jasność monitora do 30%. Dzięki temu zużywa mniej prądu i zasilająca go elektrownia emituje mniej CO2.

Popieram Kadrinaziego, zamiast ślęczeć przed monitorem poczytaj coś wartościowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.