Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mefiu100

Probna matura z historii 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Roshnise   

No tak owszem, to trochę nie poprawne, ale tak jest jak wiesz, że ktoś ma pytania, to sam będziesz chciał się dowiedzieć , prawda? :razz:

Tak, miałam te same pytania. Tylko mi anulowali matury.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No tak owszem, to trochę nie poprawne, ale tak jest jak wiesz, że ktoś ma pytania, to sam będziesz chciał się dowiedzieć , prawda? :razz:

Tak, miałam te same pytania. Tylko mi anulowali matury.

Co za głupota anulować matury próbne... i tak się je spr. w szkole, a ponadto ściągając na próbnej samemu się sobie robi krzywdę, co innego końcowa, ale tak przecieków nie ma, więc o co taki szum na próbnej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rex14   
A może dokładnie pamiętasz co dokładnie?

Ja pisalem wlasnie ten temat a brzmial omow przyczyny powstania warszawskiego i jego skutki

Jak dla mnie tematy byly calkiem znosne czesc pracy ze zrodlem takze do napisania ale kilka pytan z testu bazujacego na wiedzy bylo conajmniej smieszne ( najbardziej rozbawilo mnie pytanie o krolow ktorzy byli zonaci z przedstawicielkami habsburgow gratuluje temu kto wymyslil to pytanie :joker: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ja pisalem wlasnie ten temat a brzmial omow przyczyny powstania warszawskiego i jego skutki

Żałować tylko mogę, że ktoś nie wpadł na ten temat na maturze 2007... no cóż, i tak nie mam co narzekać. Jednak jak pomyślę, że mogłem mieć podobny temat na maturze... ehh.

Może jednak w internecie jest gdzieś arkusz matury próbnej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   

Chyba niezbyt, pozamykali wszystkie fora, CKE się podobno bardzo wkurzyło..

Jarpen Zigrin, u nas w szkole też tak uważają, co im to da,że anulują skoro to nie nasza wina tylko dyrektorów szkół, w Warszawie w jakiejś szkole zrobili dzień wcześniej, niż zapowiadali, z kolei w świętokrzyskim dwa dni później od ustalonego terminu

Już nie mówiąc o godzinach - my zaczynaliśmy o 10, gdzie indziej o 8,a jeszcze w innej szkole o 16..

I dziwić się, że przecieki były

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
rex14   

Gosc z mojej komisji prosto w oczy z nas szydzil ze mielismy tematy conajmiej dzien wczesniej z anglika i polaka :D Taksamo moglem miec z histori jednak akurat na tym przedmiocie zalezy mi najbardziej i nie zaluje temat siadl mi mysle jak zloto pozatym ze interesuje sie II ww to nietak dawno powtarzalem sobie wlasnie ten okres takze akurat o wypracownie jestem jakos dziwnie spokojny moze az za spokojny :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Komisji? To w niektórych LO powariowali... ja próbną pisałem w swojej klasie pod okiem 1 nauczyciela..., z którym miałem zajęcia i tak na wszystkich przedmiotach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   

Nie no my piszemy na hali sportowej, pod okiem połowy grona pedagogicznego..

Nam przełożyli próbne na kwiecień, obiecali, że sprawdzą anulowane testy..

I po co ja zarywałam 3 noce pod rząd :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

GW:

Cała operacja kosztowała ponad 850 tys. zł. Ale wszystko na marne. Bo na internetowych forach próbne zadania maturalne pojawiały się przed datą egzaminów. Przyznaje to w rozmowie z "GW" dyrektor CKE Marek Legutko.
Maturzyści z 70 LO w Warszawie w czwartek nie pisali już próbnej matury z przedmiotu do wyboru (m.in. matematyki, historii, biologii, geografii). Mimo że we wtorek napisali taki egzamin z polskiego, a w środę z języka obcego. - Odwołaliśmy próbną maturę, kiedy uczniowie przyznali, że pytania z polskiego znaleźli przed egzaminem w internecie - mówi dyrektorka Anna Szumiec-Mitera. - Mamy ich wychowywać, a nie przyzwyczajać do oszustwa.

Powiem tyle LOL. Odwołać próbną maturę.... krzywdząc dzieciaki..., bo się im chyba nie chce sprawdzać tej matury, a zasłaniają się jakimiś górnolotnymi stwierdzeniami. Pewnie wiele osób znało te pytania, ale sami sobie krzywdę zrobili, a na pewno była część co nie znała. A najśmieszniejszy w tym wszystkim jest zwrot odwołaliśmy próbną maturę... to tylko próba bez żadnych konsekwencji dla mnie wytłumaczenie jest jedno tym konkretnym nauczycielom nie chce się sprawdzić prac, bo walor wychowawczy jest marny raczej spowoduje złość i frustracje u uczniów niż głębokie przemyślenia nad ściąganiem w szkole.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   

No właśnie to nas najbardziej boli, że to tylko próbna matura, a została zmarnowana

Pozostaje nam już tylko kwietniowa, może w końcu się dowiem jak się piszę roz.historię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Tak to czytam i widzę, że na maturze jest strasznie dużo historii Polski. A nie ukrywam, że z tym radzę sobie najgorzej. Czyli będzie ciekawie (:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.