Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Euro 2008 - losowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że znasz kluby australijskie i oglądasz jej mecze?

Po pierwsze wymienieni przez Ciebie piłkarze tam nie grają.

Po drugie nikt nic nie słyszał, więc wybitne nie jest.

Po trzecie w zeszłorocznej LM Azjatyckiej, a tam od 2007 r. gra Australia to Sydney FC nie wyszedł z grupy tak jak Adelaide United FC. Mocno ustępując klubom chińskim i koreańskim... To o ich lidze raczej niezbyt świadczy.

A za Hiddinka awansowali dopiero po rzutach karnych z Urugwajem.

Ale awansowali, wcześniej z Urugwajem im się to nieudało, to samo z Iranem i raczej na pecha bym niezrzucał, bo Irańskie kluby dobrze sobie radzą w LM Azjatyckiej tam są lepsi, na boisku też, aż pojawił się Hiddink.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
to samo z Iranem i raczej na pecha bym niezrzucał,

Jak się remisuje 1:1 i 2:2, przegrywając tylko tym że rywal strzelił więcej bramek na wyjeździe, to można mówić o pechu.

Po pierwsze wymienieni przez Ciebie piłkarze tam nie grają.

Jesteś pewien?

Po drugie nikt nic nie słyszał, więc wybitne nie jest.

To że się o czymś nie słyszało, nie oznacza, że jest to słabe. O klubach z Ameryki Południowej też się u nas dużo nie mówi, a są to kluby, które potrafią grać jak równy z równym z europejską czołówką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak się remisuje 1:1 i 2:2, przegrywając tylko tym że rywal strzelił więcej bramek na wyjeździe, to można mówić o pechu

Kto im bronił strzelić na 3:2?

Jesteś pewien?

Z tego co pamiętam z FM to wymienieni przez Ciebie grają głównie w Anglii.

To że się o czymś nie słyszało, nie oznacza, że jest to słabe. O klubach z Ameryki Południowej też się u nas dużo nie mówi, a są to kluby, które potrafią grać jak równy z równym z europejską czołówką.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale przedstawiłem "osiągnięcia" tych klubów w LM Azji..., kluby z Argentyny i Brazylii wygrywają LM Ameryki Płd., co ma też odzwierciedlenie w kadrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co wy się spieracie. Hiddinka można lubić, lub nie, ale trzeba przyznać, że to jeden z najlepszych trenerów świata. Szczególne sukcesy odnosi z reprezentacjami. Perfekcyjnie opracował przechodzenie z systemu 3-5-2 do 5-3-2 w zależności od rozwoju sytuacji na boisku. Rzeczywiście wczesniej Austrialia odpadała w El MŚ po zaciętych, wyrównanych meczach, ale Urugwaj, czy Iran potentatami nie są. Tymczasem Hiddink przygotował na MŚ 2006 Australię w sposób świetny. Osies byli rewelacją turnieju. Z późniejszymi mistrzami świata Włochami przegrali, bo sędzia podyktował dla makaronów karnego z kapelusza. Z przebiegu gry Australijczycy byli drużyną równorzędną, a nawet odrobinę lepszą od Włochów. Hiddink ma tę zdolność, że potrafi bardzo dobrze przygotować drużynę do turnieju. Myślę, że z Rosją będzie podobnie. Rosjanie moga się okazać czarnym koniem mistrzostw, mimo, że awans wywalczyli dość szczęśliwie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja tak uważam jak ty Rycerzu, on przygotowuje drużyny perfekcynie do turniejów. Rosjanie mogą tam poszaleć, nikt nigdy nie stawia na drużyny Hiddinka, a one szaleką na turniejach. Ja mogę powiedzieć, że pecha to PSV miało chyba jakoś w ostatnich minutach Milan zapewnił sobie zwycięstwo i finał LM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Kto im bronił strzelić na 3:2?

Pech? Tak samo karne z Urugwajem przed MŚ 2006. To jest loteria, tutaj umiejętności Hiddinka nie mają nic do rzeczy.

Z tego co pamiętam z FM

Nie wszyscy. W aktualnej kadrze Australii część piłkarzy gra na Wyspach, kilku w Holandii, Hiszpanii i właśnie Australii.

Hiddinka można lubić, lub nie, ale trzeba przyznać, że to jeden z najlepszych trenerów świata.

Jednak sam fakt iż jest trenerem Rosji nie oznacza, że zajdzie ona daleko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jednak sam fakt iż jest trenerem Rosji nie oznacza, że zajdzie ona daleko.

Tu nie chodzi o to, że jest trenerem Rosji, ale o to, że to Hiddink to subtelna różnica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jednak sam fakt iż jest trenerem Rosji nie oznacza, że zajdzie ona daleko.

Nie można jednak zapominać, że w Rosjanach drzemie ogromny potencjał. Kerzhakov, Sytchev, Loskov, Evseev, Ignashevitch, Smertin są świetnymi piłkarzami, z których można stworzyć zespół mogacy pokonać każdego. Biorąc pod uwagę zdolności motywacyjne i taktyczne Hiddinka, nie trudno upatrywac w Rosji czarnego konia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Tu nie chodzi o to, że jest trenerem Rosji, ale o to, że to Hiddink to subtelna różnica.

Nie bardzo rozumiem. Jaka jest różnica pomiędzy tym co napisałem ja i Ty?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to, że jest trenerem Rosji, ale o to, że to Hiddink to subtelna różnica.

Nie bardzo rozumiem. Jaka jest różnica pomiędzy tym co napisałem ja i Ty?

To, że tak naprawdę nie jest ważne, że to Rosja, ale, że mają za trenera Hiddinka, gdyby trenował Szwecję lub Szwajcarię to ich uznawałbym za faworytów imprezy może nie do zwycięstwa ale do półfinału, mistrzostwa pokażą, ale historia lubi się powtarzać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To, że tak naprawdę nie jest ważne, że to Rosja, ale, że mają za trenera Hiddinka, gdyby trenował Szwecję lub Szwajcarię to ich uznawałbym za faworytów imprezy może nie do zwycięstwa ale do półfinału, mistrzostwa pokażą, ale historia lubi się powtarzać.

Czyli nasze wypowiedzi nie różnią się dosłownie niczym:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Różni nas ocena Hiddinka,

Jeśli mowa o tym, że dla Ciebie jest to najlepszy trener, a dla mnie po prostu czołówka światowa, obok takich wielkich trenerów jak Ferguson, Lippi czy też Mourinho... to tak, różnimy się.

szans reprezentacji Rosji

Zgoda.

i ocena potencjału piłkarskiego Rosji i Australii.

Też.

Jednak o tym o czy pisaliśmy przed chwilą, nie różnimy się, ja to po prostu inaczej ująłem, ale miałem na myśli dokładnie to samo co Ty :D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Mają słabych trenerów, słabe eliminacje nie uważam ich za faworytów.

Ocenia się grę na EURO i ocenia się grę zawodników, a nie trenerów. Tzn. nie ocenia się tylko się na to patrzy :roll:

Jeśli myśli tak jak Ty to na wstępie robią błąd, bo wiara to połowa sukcesu.

Jakie masz dowody na to, że myślą jak ja?

Więc:

Cytat:

Mogło być gorzej, to fakt, mogliśmy wylądować na miejscu Rumunii. A tak, to Rumunii nie mają teraz po co jechać na ME.

To jest złe myślenie i Rumuni i my mamy po co jechać i to jest turniej można wygrać i przegrać z każdym.

Rany, sytuacja Polski, a Rumunii na Euro to dwie różne sprawy.

Na podstawie wyników kadry. Skoro beznadziejny trener Janas potrafił nieźle ten zespół z Niemcami ustawić i mogliśmy zremisować... to dopiero Leo powinien dać radę liczę na zwycięstwo z Niemcami, a właściwie go oczekuje, ale łatwo nie będzie, ale z Portugalią daliśmy rade.

Janas beznadziejny? Przejście do MŚ mówi co innego.

Poza tym wspaniały Leo nie potrafił wygrać w drugim meczu z Armenią, czy w pierwszym meczu z Finlandią w eliminacjach, więc jak tu mówić o zwycięstwie na Euro z Niemcami? :razz:

A tak, to Rumunii nie mają teraz po co jechać na ME.

Wręcz przeciwnie, Rumuni mają duże szanse awansować. Holandię pykneli w eliminacjach, a Francja nie jest już tą samą drużyną co za czasów Zidane'a, Włosi również nie zachwycają. Z tej grupy może wyjśc każdy.

A czy Rumunii zachwycają?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.