Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Husaria rusza na Wiedeń - Jedziemy na Euro

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Polacy na mundialu zagrali dobrze z Niemcami? Wolne żarty.

Zawiodła przede wszystkim taktyka - graliśmy na remis, a powinniśmy zagrać bardziej ofensywnie. Tam gdzie były okazje, szwankowało wykonanie, a właściwie odwaga (taki Krzynówek wolał walić z jakiś 20 m zanim rozwinąć akcję na bliższą odległość). Na remis graliśmy całkiem dobrze, szkoda, że po wejściu Dudki na lewe skrzydło obrony, Niemcy mieli tam wolną drogę i strzelili bramkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zawiodła przede wszystkim taktyka - graliśmy na remis, a powinniśmy zagrać bardziej ofensywnie. Tam gdzie były okazje, szwankowało wykonanie, a właściwie odwaga (taki Krzynówek wolał walić z jakiś 20 m zanim rozwinąć akcję na bliższą odległość). Na remis graliśmy całkiem dobrze, szkoda, że po wejściu Dudki na lewe skrzydło obrony, Niemcy mieli tam wolną drogę i strzelili bramkę.

W piłce nożnej tak jest, że jeśli wychodzi się na mecz z nastawieniem na remis, zbiera się bęce i to się w tym meczu potwierdziło. Co do reszty zgodzę się z tobą. Nie było siły ognia, a Dudka na boisku okazał się nieporozumieniem, chociaż przy bramce zawalił równiez Bąk. Tak doświadczony zawodnik powinien wiedziec, że nie może iśc trzech obrońców do jednego napadziora, bo automatycznie zostaje odpuszczone krycie. niestety on jako trzeci poszedł do Odonkora i Neuvillowi pozostało tylko przyłożyć nogę. Błędów taktycznych naszego coacha było więcej. Jak przypomnę sobie ten mecz mam bekę, bo od początku drugiej połowy krzyczałem do telewizora jak głupek, ze Sobol jest do zmiany. A jak zobaczyłem, ze sędzia dwa razy darował mu, chociaż śmiało mógł pokazać drugą żółtą kartkę, a Janas go nie zmienił, wiedziałem, że przegramy ten mecz i to głównie przez genialną myśl taktyczną naszego szkoleniowca.

Pozostaję jednak przy swoim, nasi zagrali słabo, przez własną głupotę nawet remisu nie potrafili dowieźć do końca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pozostaję jednak przy swoim, nasi zagrali słabo, przez własną głupotę nawet remisu nie potrafili dowieźć do końca.

Trzebabyło wysłać CV na trenera kadry...

Przegrali, ale zagrali najlepiej z meczów na MŚ. Gdyby wygrali z Ekwadorem mielibyśmy awans. Dzisiaj jest inna drużyna, inny trener i mamy Euro, a może nawet Niemców w grupie. Niedługo losowanie tam naprawdę nie ma łatwych rywali każda grupa będzie ciężka... no może jedynie Austria odstaje od reszta, a zresztą możemy przegrać i wygrać na pewno będą fantastyczne mecze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Trzebabyło wysłać CV na trenera kadry...

Oj źle się bawisz administratorze i po co te złośliwości? ale nie bój się ja nie odpowiem w sposób złośliwy. Dla Ciebie Polacy zagrali całkiem dobrze, dla mnie źle. Po raz kolejny mamy odmienne zdanie, ale to żadna nowość.

A co do CV, kto wie, może w przyszłości.

no może jedynie Austria odstaje od reszta,

Nie lekceważyłbym Austriaków, spójrz na osiągniecia drużyn młodziezowych, będą bardzo groźni dla każdego, zwłaszcza, ze grają u siebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A co do CV, kto wie, może w przyszłości.

Będę sprzyjał każdemu kto będzie prowadził nasz zespół do zwycięsta, możesz to być Ty czy trener - Niemiec.

Nie lekceważyłbym Austriaków, spójrz na osiągniecia drużyn młodziezowych, będą bardzo groźni dla każdego, zwłaszcza, ze grają u siebie.

Ale spójrz na ich wyniki w sparingach... lanie dostają, albo remisują... do tego ostatnio z nimi 2 x wygraliśmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.