Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Odejście Lisa i Smoktunowicz z Polsatu

Rekomendowane odpowiedzi

Lis nie będzie już prowadził Co z tą Polską? Ja słyszałem że tylko z Wydarzeń go wyrzucili, ale mogę mieć nieaktualne dane :wink:

Oceniać nie będę bo to jest ich prywatna decyzja czy też decyzja POLSATU. Dziennikarze dzisiaj zmieniają barwy nawet częściej niż politycy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kto w takim razie z osób znanych i dosyć lubianych zostanie w Polsacie?

Mnie interesuje jednak bardziej sensowny powód podjęcia decyzji o Ich odejściu.

Lis nie będzie już prowadził Co z tą Polską? Ja słyszałem że tylko z Wydarzeń go wyrzucili, ale mogę mieć nieaktualne dane

Posiadasz nieaktualne dane. Tomasz Lis nie będzie już również prowadził, „Co z tą Polską?”

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tomasz Lis nie będzie już również prowadził, „Co z tą Polską?”

To kto będzie to prowadził?

P.S. Przepraszam, mówiłem, że nie będę się już mieszał do tematów politycznych, ale to tylko pytanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja Lisa i Smoktunowicz nie lubię, podobnie jak nie lubię Polsatu. Stacja ta bije rekordy opóźnień, reklam i irytuje losowaniem Lotka w czasie filmów. A Lis dla mnie był taki zawsze- no cóz- nijaki, podobnie jak Smoktunowicz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To byłoby naturalne bo do TVPiS nie odejdzie z jasnych względów ideologicznych i finansowych, telewizja Puls jest jeszcze zbyt słaba, więc zostaje TVN, ale tam jest Durczok i Pochanke..., ale może miałby tam tylko program autorski? Ale tam jest już Teraz My..., ciekawe co by tam mógł robić i co z panią Smoktunowicz? Mi jako prezenterka jak najbardziej odpowiada i ją lubie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

I w TVN-ie jest jego była żona- Kinga Rusin- jakoś nie widzę tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
I w TVN-ie jest jego była żona- Kinga Rusin- jakoś nie widzę tego.

Dokładnie... o ile Lis to jeszcze... to Smoktunowicz raczej wykluczone, ale ona z pewnością będzie chciałą pracować to dobry dziennikarz, bardzo znany..., a może oboje pójdą w politykę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
może oboje pójdą w politykę?

I Rusin też...To byłby numer! Jeszcze Smoktunowicz i Lis do jednej partii, a Rusin do drugiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
może oboje pójdą w politykę?

I Rusin też...To byłby numer! Jeszcze Smoktunowicz i Lis do jednej partii, a Rusin do drugiej.

Rusin to nie, ale Lis już raz prawie na prezydenta startował, marzy mi się, aby z PO wystartował do Sejmu ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   

Nie wykluczam, że Lis odpocznie sobie przez jakiś czas, a potem wróci do oczyszczonej TVP. Oczywiście o ile PiS odda władzę.

Lis już raz prawie na prezydenta startował, marzy mi się, aby z PO wystartował do Sejmu ; )
Ooo, to na pewno byłby transfer sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

On w TVP nigdy nie będzie miał zarobków jak w Polsacie, nawet w połowie... wiadomo, że gwiazdy odchodzą z TVP za pieniędzmi... do TVN, którego stać na ogromne sumy na kontrkaty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mogliby znaleźć pracę w szkle kontaktowym tvn... Wtedy tvn mogłoby uruchomić całodobowy osobny kanał - tvn szkłokontaktowe24. Program mógłby mieć wtedy strategicznego sponsora PO.

Generalnie pewnie zatrudni ich Murdoch, o ile nie ułożył się już z pis, na warunkach jarosława, bo wtedy jego telewizja stanie się taką sprawną tubą propagandy pis, że ich władza potrwa latami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.