Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
kaboom51

Historia praca domowa

Recommended Posts

kaboom51   

Witam to bardzo pilne.. naprawdę.. proszę o ułożenie pytań i odpowiedzi do krzyżówki z hasłem '' Polska podczas II wojny światowej '' dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam.

Edited by secesjonista
poprawiono pisownię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym dziale każdy użytkownik może prosić o pomoc związaną z tematyką historyczną. Z chęcią pomożemy, naprowadzimy i podpowiemy.

Jednakże nie robimy za nikogo zadań, nie piszemy gotowców, czy referatów etc. Pomagamy, ale nie wykonujemy za kogoś zadań. Prośby o gotowce będą ignorowane.

To naprawdę takie trudne?

Edited by TyberiusClaudius

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam to bardzo pilne.. na prawde.. prosze ułozenie pytan i odpowiedzi do krzyżówki z hasłem '' Polska podczas II wojny światowej '' dziękuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam..

My również pozdrawiamy, ale prac domowych za nikogo nie wykonujemy. Natomiast - na pewno znajdą się na forum osoby chętne, by skorygować Twoje pomysły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.