Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Tancred Borenius, "La peinture anglaise au XVIIIe siecle"

Recommended Posts

Albinos   

Ja po prośbie. Czy jakaś dobra dusza orientuje się może, gdzie może znajdować się La peinture anglaise au XVIIIe siecle Tancreda Boreniusa, wydane w Paryżu w edycji Hyperiona z 1938 r. - przy czym chodzi mi o pewien konkretny egzemplarz, a mianowicie ten, który pokazano na wystawie "UW 1918-1958", a który był jedynym zachowanym woluminem z podręcznej biblioteki Gabinetu Rycin Biblioteki Krasińskich na Okólniku (reszta jak wiadomo spłonęła). Ewentualnie może ktoś zna wymiary (sic!) tej publikacji, albo ewentualnie liczbę stron?

EDIT: W zasadzie to w prasie z czasu trwania wystawy można poszukać - że też wcześniej na to nie wpadłem. Tym niemniej jakby ktoś coś wiedział, to proszę się nie krępować. Wdzięczność ma będzie dozgonna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

To na pewno jest czegoś 96. Zawsze coś. Jeszcze raz piękne dzięki!

A może w Muzeum UW będą znali losy tego egzemplarza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.