Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
grestar

Krytyka konkursów organizowanych przez PORTAL

Recommended Posts

grestar   

Byłem ogłoszony zwycięzcą w dwóch konkursach organizowanych przez PORTAL i pomimo wypełnienia wszystkich warunków regulaminów ne otrzymałem nagród. Kontakt z przedstawicielami portalu poprzez wskazane adresy e-mail to kontakt na poziomie "zero" czyli wszystko niknie w "czarnej dziurze". Nawet kontakt przez odpowiednią aplikację na portalu jest odrzucany. MIAŁEM MIEĆ JAKIŚ KONTAKT PRZEZ FORUM ALE PRAWDOPODBNIE "ZAPOMNIELI O MNIE".

CZY MACIE PODOBNE DOŚWIADCZENIA?

Nadmieniam, że podałem Panu Administratorowi konkursy w których startowałem. Ponadto każda szanująca się redakcja portalu szybko reaguje na nieprawidłwości komunikacyjne. Podam wszystkim zainteresowanym informuję, że redakcja portalu HISTMAG.PL zawsze w takim przypadku ze mną się kontaktowała nawet telefonicznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.