Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Rybqa

Dodatkowa specjalność - translatoryka

Recommended Posts

Rybqa   

Witam. Czy ktos z Was po historii zdecydował się na translatoryke i czy zawodowo dobrze mu to wyszło? Wiadomo, ucząc w szkole kokosów się nie zarobi, a ja chciałabym załapac druga pracę i wymyśliłam sobie dodatkowe studia (i tak zresztą potrzebne mi do awansu zawodowego). I tak padło na translatorykę. W sumie w mojej okolicy taki kierunek jest tylko na tych studiach licencjackich na WSB. Jakieś opinie merytoryczne o tym kierunku na tej uczelni? Będę bardzo wdzięczna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie taki kierunek w "okolicach" jest i na innych uczelniach, o czym mieszkanka (swego czasu) osiedla Małe Wilczyce powinna wiedzieć.

Nie bardzo rozumiem, jak osobie po studiach licencjat podnosi kwalifikacje zawodowe potrzebne do awansu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rybqa   

Uzyskuje sie dyplom odpowiadający wyższym studiom zawodowym, zresztą zachęcam żeby poczytać o awansie na stronie MEN-u. Może od razu wyjaśnię - nie wiem jeszcze czy mój wniosek będzie pozytywnie zaopiniowany, jednakże dla mniej zorientowanych podam, że wystarczy akceptacja dyrektora (czyli pomysł na 'samorozwoj zawodowy' + uzasadnienie + złożenie wniosku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.