Jump to content

Rybqa

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Rybqa

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Średniowiecze

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Zadaszyć Orliki

  Widzę że to forum pisowkie więc jak odzyskacie władzę to zaorzecie wszystko, szkoda mi że tracuiłem tu tyle czasu
 2. Zadaszyć Orliki

  Co myślicie o tym by domagać się zadaszenia Orlików. Z jednej strony Polska to nie Afryka, ani kraj śródziemnomorski, a szkoda by boisko stało puste. Z drugiej bardziej etycznej strony to mnie się nie podoba by jakiś obśliniony facet patrzył jak biegam w samym kostiumie podczas lekcji WF. Przecież to zboczone. Oglądałam ofertę hal widowiskowo-sportowych jednej z firm. Podobno taką halę realizują w miesiąc. Nie musi zresztą być to coś z widownią itp, chociaż na coś takiego pewnie szybciej znalazłby się jakiś lokalny sponsor który budując szkole taką halę zyskał by np drużynę z logiem swojej firmy. Polecam [... ciach]
 3. Sama osobiście zastanawiam sie nad translaroryka na tych studiach licencjackich na WSB, choć mam skończony też inny kierunek. Wydaje mi się że to dobra opcja i w sumie 'modna'.
 4. Dodatkowa specjalność - translatoryka

  Uzyskuje sie dyplom odpowiadający wyższym studiom zawodowym, zresztą zachęcam żeby poczytać o awansie na stronie MEN-u. Może od razu wyjaśnię - nie wiem jeszcze czy mój wniosek będzie pozytywnie zaopiniowany, jednakże dla mniej zorientowanych podam, że wystarczy akceptacja dyrektora (czyli pomysł na 'samorozwoj zawodowy' + uzasadnienie + złożenie wniosku).
 5. Witam. Czy ktos z Was po historii zdecydował się na translatoryke i czy zawodowo dobrze mu to wyszło? Wiadomo, ucząc w szkole kokosów się nie zarobi, a ja chciałabym załapac druga pracę i wymyśliłam sobie dodatkowe studia (i tak zresztą potrzebne mi do awansu zawodowego). I tak padło na translatorykę. W sumie w mojej okolicy taki kierunek jest tylko na tych studiach licencjackich na WSB. Jakieś opinie merytoryczne o tym kierunku na tej uczelni? Będę bardzo wdzięczna!
 6. Czy pożyczacie swoje książki?

  ta, ja raz pożyczylam i później dowiedzialam się że to nie są moje książki że coś mi się pomyliło bo koles kupił je w jakims antykwariacie, oczywiście nie utrzymuje z tym 'człowiekiem' (zlodziejem) kontaktów. a szkoda, bo ksiązki miały wartość sentymentalną, ale co miałam sie do domu mu włamać?
 7. Stan armii arabskich

  musisz skonkretyzować pytanie
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.