Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Fredzik

Kanały historyczne

Recommended Posts

Fredzik   

A co powiecie o kanałach historycznych? Jest ich coraz więcej... Coś wartego uwagi? pytam pod względem poziomu jak i jakiejś tam atrakcyjności, bo to w końcu też ważne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Biorąc pod uwagę, w jakim znajdujemy się dziale, obstawiałbym chyba jednak kanały w tivi ;) I żeby nie było wątpliwości - sam nie oglądam. Brak czasu to jedno, a brak czegoś co by kazało mi poświęcić tę godzinę na spędzenie czasu przed telewizorem, to drugie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oskaR   

Ostatnio zamówiłem kanał History HD w telewizji N i przyznam, ze póki co nie mogę na niego narzekać. Teraz jeszcze pormują się jakimś konkursem i do wygrania kamery, więc jak ktoś ma ten kanał, to można spróbować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.