Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
DiTo

Sniper Elite v2

Rekomendowane odpowiedzi

DiTo   

Czołem !

8 maja - właśnie wtedy wychodzi druga część gry Sniper Elite. Jak na razie mamy do dyspozycji demo (do pobrania na platformie Steam).

Tytuł w zasadzie mówi sam za siebie.Wcielamy się w snajpera (uściślając snajpera-komandosa wykonującego dywersję na terenie upadającej już pod naporem "towarzyszy" Rzeszy). Widać już od pierwszego rzutu oka że gra miała być taktyczną skradanką , ale jak to będzie wyglądać w rzeczywistości przekonamy się dopiero po premierze. Grając w wersję demonstracyjną ( przynajmniej w moim przypadku) zabijanie po cichu było rzadkością , już po pierwszym strzale większość przeciwników nakrywała pozycję i zaczynała prowadzić skuteczny ostrzał. No i wtedy zaczynało się likwidowanie każdego po kolei z przerwami na delektowanie się na prawdę , na prawdę..na prawdę świetnymi kill cam'ami. Realistyczne rany + RENTGEN obrazujący zadane przez nas obrażenia..od roztrzaskanej czaszki , przez rozerwane płuco , aż do zmasakrowanych...genitaliów.

Wasze opinie ? Graliście ? Zamierzacie kupić ? Zapraszam do dyskusji !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Nie.

Grałem w część pierwszą, gra była całkiem, całkiem, ale nie ma szans, by ktoś ją znowu kupił. Powtarzanie pomysłów to kiepska idea.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
ale nie ma szans, by ktoś ją znowu kupił.

A ja uważam że się sprzeda.

1.O wiele lepsza grafika i "kill cam'y"

2.Fani "jedynki" z pewnością z chęcią do tytułu wrócą ;)

3.Takich gier jest stosunkowo mało na rynku więc zwiększa to zainteresowanie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ho-ho, już sobie pograłem. Wymagania mnie odrzucają, już teraz wiem, że tej gry nie zainstaluję. A nawet jak będę mieć możliwość - też nie, bo to zwykłe zlekceważenie klienta.

A szkoda, bo pierwsza część była dość ciekawa.

Bardzo rozczarowało mnie to, że naszymi przeciwnikami są znowu Niemcy, a nie Sowieci.

A ja uważam że się sprzeda.

1.O wiele lepsza grafika i "kill cam'y"

Grafika to nie wszystko. Tak było np. z Hour of Victory, gdzie - mimo, iż grafika była całkiem fajna - gra okazała się totalną klapą. Podobnie było z Turning Point: Fall of Liberty.

2.Fani "jedynki" z pewnością z chęcią do tytułu wrócą ;)

Odgrzewanie kotletów nie zawsze wchodzi grom na dobre, tak było m. in. z Wolfensteinem. Chce się często rzec: ''Ale to przecież już było''. Pomysłu - jak widać już z dema czy traileru - twórcy nowego nie mieli. Znowu Berlin A. D. 1945, znowu amerykański tajny agent-snajper, znowu TPS. Nie sądzę, by ta gra przeszła z większym echem (zwłaszcza, że pierwsza część wyszła siedem lat temu!), skoro nawet pierwsza część jest grą niespecjalnie znaną.

3.Takich gier jest stosunkowo mało na rynku więc zwiększa to zainteresowanie .

Jakich gier?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
Bardzo rozczarowało mnie to, że naszymi przeciwnikami są znowu Niemcy, a nie Sowieci.

6.jpg

1279538765.jpg

1279542093.jpg

Nie do końca. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Nie do końca. ;)

Ale w większym stopniu, niż w poprzedniej części. Poprzednio, naszym głównym zadaniem, było zwalczanie NKWD i w miarę możliwości - pomaganie Niemcom.

A reszta mojej wypowiedzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
znowu TPS

Chciałbyś coś innego ?

Jakich gier?

Takich w których wcielamy się w snajpera ( Mam tu na myśli takie jak SE czy Sniper: Ghost Warrior, nie te po 20 zł w kiosku)

Możliwe, że po części masz racje , a moje "wywyższanie" tej gry jest spowodowane tym że w pierwszą część nie grałem (

skoro nawet pierwsza część jest grą niespecjalnie znaną.
) i tak - nie słyszałem wcześniej o niej.

No, ale liczę że po kupieniu jej nie będę zawiedziony , przejdę ją , strzelę sobie do Adolfa i odłożę z myślą, że warto było tytuł kupić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Chciałbyś coś innego ?

Wolałbym, gdyby była to gra zarówno w trybie TPS, jak i FPS.

Takich w których wcielamy się w snajpera ( Mam tu na myśli takie jak SE czy Sniper: Ghost Warrior, nie te po 20 zł w kiosku)

Owszem, tego typu gier za wiele nie ma...

Ale to znaczy, że na tego typu gry nie ma dużego popytu. Sniper Elite po prostu utonęło w masie innych tytułów, które oferują rozrywkę nie tylko i wyłącznie jako snajper.

Możliwe, że po części masz racje , a moje "wywyższanie" tej gry jest spowodowane tym że w pierwszą część nie grałem

Polecam. Kosztuje kilka złotych w kiosku, ale warto. Dużo misji, przy niektórych trzeba się sporo natrudzić i właściwie masz do wykorzystania tylko dwie bronie - P-38 z tłumikiem ( i tylko z bliskiej odległości) oraz snajperkę (w zależności od etapu G-43, SWT-40 i M-91), a automat... niby masz, ale niewielka ilość amunicji plus spora liczba przeciwników (zresztą, dosyć inteligentnych) to nienajlepsze połączenie na szarże w stylu Rambo. A nic nie cieszy tak, jak właściwa poprawka i strzał w głowę wroga z 300 metrów. :)

No, ale liczę że po kupieniu jej nie będę zawiedziony , przejdę ją , strzelę sobie do Adolfa i odłożę z myślą, że warto było tytuł kupić.

Pograłbym w demo, ale twórcy jakoś nie przewidzieli, że przeważającym oprogramowaniem graczy jest z reguły stary, dobry XP. A szkoda, bo misja zapowiadała się ciekawie.

Trudno, Rebellion straci kasę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.