Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Oerciak

Marsz Grunwaldzki!

Rekomendowane odpowiedzi

Oerciak   

d22fbe8bbf.jpg

Zapraszamy na Marsz Grunwaldzki!

W tym roku mija 600 lat od bitwy pod Grunwaldem. 15 lipca 1410 r. jest datą szczególną, symbolem polskiej chwały. Chcemy pamiętać o wielkiej historii wielkiego narodu. Grunwald to zwycięstwo Polaków nad wojskami krzyżackimi składającymi się z najemników przybyłych z całej Europy. To przełomowe wydarzenie zatrzymało rozrastające się wpływy Państwa Krzyżackiego, zagrażającego Polsce i całej Europie Środkowej.

Jesteśmy dumni ze zwycięstwa, które potwierdziło siłę Polski i Polaków, dlatego w

sobotę 17 lipca pójdziemy w marszu upamiętniającym triumf grunwaldzki. Spotykamy się na Placu na Rozdrożu w Warszawie by przejść ulicami naszej stolicy pod Grób Nieznanego Żołnierza, który upamiętnia Polaków poległych za Ojczyznę. Chcemy zamanifestować w tym dniu naszą dumę i przywiązanie do dziedzictwa i historii opartych o klarowny kanon wartości.

Przyjdź w sobotę 17.07 o godzinie 11.00 na Plac na Rozdrożu

Być Polakiem to prawdziwy powód do dumy!

www.marszgrunwaldzki.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
d22fbe8bbf.jpg

Zapraszamy na Marsz Grunwaldzki!

W tym roku mija 600 lat od bitwy pod Grunwaldem. 15 lipca 1410 r. jest datą szczególną, symbolem polskiej chwały. Chcemy pamiętać o wielkiej historii wielkiego narodu. Grunwald to zwycięstwo Polaków nad wojskami krzyżackimi składającymi się z najemników przybyłych z całej Europy. To przełomowe wydarzenie zatrzymało rozrastające się wpływy Państwa Krzyżackiego, zagrażającego Polsce i całej Europie Środkowej.

Jesteśmy dumni ze zwycięstwa, które potwierdziło siłę Polski i Polaków, dlatego w

sobotę 17 lipca pójdziemy w marszu upamiętniającym triumf grunwaldzki. Spotykamy się na Placu na Rozdrożu w Warszawie by przejść ulicami naszej stolicy pod Grób Nieznanego Żołnierza, który upamiętnia Polaków poległych za Ojczyznę. Chcemy zamanifestować w tym dniu naszą dumę i przywiązanie do dziedzictwa i historii opartych o klarowny kanon wartości.

Przyjdź w sobotę 17.07 o godzinie 11.00 na Plac na Rozdrożu

Być Polakiem to prawdziwy powód do dumy!

www.marszgrunwaldzki.pl

A jakiż to kanon wartości kolego?

Jeśli chodzi o kanony, to mógłbym się przyczepić - Pani z grafiki nie nosi biustonosza... co jeszcze mogę jako facet znieść, ale nie posiada brodawek... ewenement biologiczny?

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Oj secesjonisto, doceń to, że to nie jest kolejny marsz upamiętniający ludobójstwa czy klęski, to jest marsz z okazji zwycięstwa (ewenement)!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

No a ja mam pytanko: co ma Columbia Pictures do Matejki????

I jeszcze drugie, powiazane: ta eksplozja polskiej dumy to jest nad czy pod napisem????

P.S. Ja tez lubie sutki.

Edytowane przez Lu Tzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Podobno ten Marsz Grunwaldzki jest kontrmanifestacją przeciwko EuroPride 2010. Ja w sprawach mniejszości seksualnych nie wypowiadam się publicznie, więc nie wezmę udziału w tejże paradzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

A właśnie. Odnośnie jutrzejszej parady 'tolerancji'.

Istnieje realna szansa na wykruszenie się elektoratu o. Tadeusza.

Ta niepierwszej młodości armia, która jutro ruszy w 'krwawy bój' przeciw całującym się facetom, może popadać w straszliwej liczbie w trakcie kontrmarszu. I bynajmniej nie będą to skutki działań bezpośrednich.

Upał niczym zima 1812 ...

Pozdr.

B.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ta rysunkowa walkiria bez brodawek ma się do polskiej historii w jaki sposób? Może coś przegapiłem, chętnie się dowiem, jeżeli mam luki w wiedzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A ta rysunkowa walkiria bez brodawek ma się do polskiej historii w jaki sposób? Może coś przegapiłem, chętnie się dowiem, jeżeli mam luki w wiedzy.

Ano ma się tak, że polskie kobiety nadto wrażliwe są... stąd brodawek nie trza wcale eksponować; ot moja widząc ten post trzepnęła mnie po głowie. :mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Eee tam. jestem pewien, ze dostales po lepetynie za to:

Pani z grafiki nie nosi biustonosza... co jeszcze mogę jako facet znieść

:mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Eee tam. jestem pewien, ze dostales po lepetynie za to:

:mellow:

I za to i prewencyjnie za całokształt.

Na marginesie... jaki cel mają obie parady?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.