Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Jak wam idzie (szło) na sprawdzianach z Historii?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   

Temat trochę nie na czasie ,ale dobra. Ja wogóle nie uczę się na sprawdziany z historii.Raz tylko napisałem sobie ściąge ale z niej nie korzystałem.Najsłabszą ocenę jaką miałem w gimnazjum to czwórka. A jak jest u was,czy przeżywacie stres czy jest luzik?? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

historia jako przedmio mnie nie kręci - miałem pojeb*** nauczycieli ;) ale to sie wytnie - w ogoole sie nie uczyłem, ani na sprawdziany, ani na mature (pisałem poszerzona :-)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pisałem poszerzona

i jak poszlo??

nigdy nie uczyłem sie na sprawdziany z historii :roll: choc musze przyznać że trafili mi sie dobrzy nauczyciele ostatnio nawet bardzo dobrzy ;) z drugiej strony program nauczania historii w polskich szkołachjest BEZNADZIEJNY

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

poszło słabo - z poziomu podst. miałem 56%, a rozszerzonego 40% :] ale zdane - to sie liczy (bbo to ze zdawałem poszerzoną to był spontan ;)) tak dla zwąły zakreśliłem w arkuszu (ktory nam dawli do wypałnienia jakos w październiuku) że chce zdawać poziom poszerzony :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na sprawdzianach szło mi w sumie dobrze, ale im bardziej ulubiony okres historyczny tym lepszy wyniki, bo łatwiej się uczyć i więcej się wie, a z pozostałych działów też możnabyło się nauczyć, więc na sprawdzianach szło dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alexa   

ja tam gdy mam sprawdzian z Histori zawsze sie strasznie denrwuje bo sie boje ze dostane złą ocene ale i tak zawsze mam 5 lub 6 najgoraszą moja ocena jest 5-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie schodziłem poniżej pewnego poziomu :P czytaj 4+ :P Jednak sprawdziany to ja pisałem sobie, koleżance z ławki i dziewczynie z ławki za mną. :P W liceum nauczyciel był sympatyczny, ale swoim przedmiotem nie potrafił zainteresować. Powiem więcej: nie zależało mu żebyśmy coś wiedzieli. Wszystkiego uczyłem się dla siebie, bo w końcu człowiek myślał o maturze. Z podstawy miałem 74% z rozszerzenia 62% szkoda bo na próbnej miałem powyżej 80%... ale co tam dobrze ze jeszcze WOS zdawałem :D pozdrawaim

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Magda6   

ze sprawdzianami to jest taka głupia sprawa, bo zazwyczaj trafiam na takie pytania, które całkowicie mnie nie interesują - religia, sztuka i inne, czyli żadnych konkretów. ale pierwszy spr w LO dopiero mnie czeka, więc jeszcze nie wiem jak to będzie, mam co poprawiać, bo moje ocenki za dobre nie są, więc planuję się sprężyć :P ale to spr ze starożytnej grecji - dla mnie nuda, więc... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

Sprawdziany idą mi nieźle. Na poczatku liceum musiałam przyzwyczaić sie do formy sprawdzianów z zadaniami maturalnymi, ale teraz nie schodzę poniżej 4. Musze zaznaczyć, że na fakultecie mam niezły wycisk(np. ostatni sprawdzian: 6 kartek A4 w godzinę)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nie narzekam jakoś na oceny, biorąc pod uwagę, że najlepsza ocena jaką można złapać u mojego nauczyciela to 4... to wydaje mi się, ze moje 4 z każdego sprawdzianu nie są takie znowu złe. Ten człowiek stawia dosłowanie jedną-dwie piątki na rok jeśli chodzi o oceny roczne. Tak wymagającego nauczyciela nie miałem w życiu, ale nie narzekam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Jak sądzisz Andersie ile trzeba mieć procent żeby dostać się na historię na jakimś dobrym uniwerku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.