Jump to content

Jaremisaria.

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Jaremisaria.

 • Birthday 09/05/1996

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Rzeczpospolita Obojga Narodów

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

About Me

Witajcie u Jaremisarii! -thumbup.gif

ZAPEWNE INTERERESUJE WAS MÓJ NICK?

Wytłumaczenie jest proste:nick składa isę z dwóch członów:"Jaremi" i "saria" "Jaremi" te inna wersja (moja) pseudonimu księcia Jeremiego Wiśniowieckiego. Jestem fanką jego historii, dokonań i wogóle wszystkiego.

"saria":-ten człon jest dwoma sylabami Od nazwy najpiękniejszej polskiej jazdy:Husarii. Te 2 człony symbolizują, że jestem fanką histori RON od XVI DO XVIII

Ogólnie to specjalizują się w okresie Buntów Kozackich, Potopu, i Jagiellonów. (to moja ulubiona działka)

Znam też czasy dobrze od śmierci Sobieskiego do powstania listopadowego-bo uczę się o tym na konkurs dzieje oręża.. (zainteresowanych zapraszam tu:www.losyzolnierza.pl)

Mam jedno skromne osiągniecie z tego konkursu (tytuł finalisty i 3 miejsce w powiecie) To może brzmi jak przechwałka, ale nie chciałam "wyglądać" jak dziecko (chociaż nim jestem), które po pprostu lubi przedmiot:historia. W porównania do Was wszystkich moi drodzy jestem tylko małym szeregowcem pośród hetmanów, regimentarzy, oficerów itp. na polu bitwy słownej (forum)

Do ..eeee...przeczytania! wink.gifwink.gif

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.