Jump to content

capitan5

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About capitan5

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Historia XIX wieku
 1. No ludzie macie coś ?
 2. Znalazłeś coś ?

 3. Znalazłeś coś o moim pradziadku ?

 4. Czemu nic nie piszesz ?

 5. On mechanikiem nie byl i saperem też nie a w czolgach to napewno był napewno w 5KDP
 6. Tata mówił że walczył pod Monte Cassino czyli raczej był w 5KDP Może był podoficerem
 7. To pomoże mi pan odszukać gdzie walczył mój pradziadek ?

 8. to pomożesz mi szukać gdzie służył mój pradziadek na wojnie ? Jest to dla mnie ważne sprawa
 9. Do wojska został powołany w 1939. Urodził się kolo Mszany Dolnej w Małopolsce. Szedł przez Wegry przez Śaporno czy coś takiego. Kiedy szedł na wojnę miał włosy a kiedy wrócił był łysy. W tedy kiedy wybuchła wojna mieszkał w takiej małej wsi Gruszów w Malopolsce.
 10. Znaczy tak Nazywał się Tomasz Głąb Tata mi mówił że walczył w piechocie W 1939 miał 49 lat Raczej był oficerem bo walczył też na 1 wojnie światowej łącznie na wojnach był 7 lat Reszte napisze jak sie dzisiaj spytam taty
 11. Niedawno dowiedziałem się że mój pradziadek walczył pod Monte Cassino bo powiedział mi tata. I chciałem sprawdzić w internecie gdzie slużył ale znalazłem tylko listę 3 dywizji strzelców karpackich. A tam nie było jego nazwiska. Proszę o pomoc w szukaniu pradziadek nazywał się Tomasz Głąb. Jest to dla mnie ważna sprawa. Gdyby ktos cos znalazł o nim to proszę napisać albo chociaż gdzie mogę to sprawdzić. Pozdrawiam Temat przenoszę do Działu Pomocowego.//Andreas
 12. Nożyk do kopert

  to chyba będzie nożyk z końca 19 wieku
 13. Wojna Secesyjna

  Powiedzcie mi czy jak by konfederaci wygrali bitwe pod Antietam i pod Getysburgiem to mogli by wygrać wojne bo mi sie wydaje że tak.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.