Jump to content

intervojager

Użytkownicy
 • Content count

  247
 • Joined

 • Last visited

About intervojager

 • Rank
  Ranga: Starszy wykładowca

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Kontakt

 • Strona WWW
  http://intervojager.blogspot.com/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lipsk
 • Zainteresowania
  historia ekonomia polityka prawo informatyka

Recent Profile Visitors

1,118 profile views
 1. Ja, biorąc udiał w referendum byłem za wstąpieniem do UE tylko dla tego by Polska nie stała się częścią bloku państw WNP. Byliśmy wtedy za słabi pod względem ekonomicznym, by konkurować na rynku europejskim i światowym. W tej chwili też potęgą ekonomiczną mimo wzrostu gospodarczego nie jesteśmy – większość produkcji przemysłowej oraz działalności handlowej w Polsce prowadzą podmioty z kapitałem zagranicznym. Pazerność na pieniądze podatników kolejnych ugrupowań politycznych i preferencje dla kapitału zagranicznego w tej kwestii nic się nie zmeniło w Polsce od momentu wstąpienia do UE. P.S. Ortografię prawdziłem przez https://polszczyzna.pl/sprawdzanie-pisowni/
 2. Wywaleni z Facebooka

  Od qura neologizm.
 3. Wywaleni z Facebooka

  Nie zablokował jak mi. Mam cynk z przyjaciół z UE iż pracuje się w Brukseli nad zmianą prawa mającego ukrucić tego typu praktyty co według mnie jest nonsensem -na WP, Onecie i interii te praktykisą stosowane od lat, firmy prywatne mają dowolność prawną o . A wiecie za co zostałem ocenzurowanym na Qwore? Za to. https://intervojager.blogspot.com/2022/01/qwore-cenzore.html W sumie koń by się uśmiał.
 4. Wywaleni z Facebooka

  No i zajecie miałem i wygrałem. A już miałem przygotowane pismo do UODO. Ale konta mi nie odblokowali. Czytając wasze jak najbardziej merytoryczne wypowiedzi na moją "radosną twórczość" doszłem do wniosku iż forum pod względem intelektualnym umarło -kondolencje proszę składać na żal.pl.
 5. Wywaleni z Facebooka

  Ale rozumieją iż w Urzędzie pracy nikt po dane pracodawcy ich nie odsyła do doradcy zawodowego i iż zamiennikami mogą naprawiać swoje samochody. Ale dla czego -masz rację. Zrobię co mam do zrobienia i idę spać. A że w mediach coś pierdną -ale akurat to nie będzie o mnie -nie jestem medialny ale skuteczny.
 6. Ja chańbię swój kraj? Ach prawda zapomniałem -prawda w ocze kole. Nie mam czasu na hańbieniu kraju -zostawiam to najgłupszej opozycji na świecie jaką teraz mamy. Rusz 4 litery i jedź na Podlasie. Porozmawiaj z ludźmi 80+ w ich dialekcie, który nadla jest używany mimo iż język Polski króluje. Mowa chełchacka jest określeniem nie oficjalnym, Nie przeprowadzono chistoryczno-etnograficznych badań naukowych na ten temat i nie ukazały się na ten temat czysto naukowe publikacje. Dla mnie Bury jest bohaterem i by przyszedł czas, a lepiej dla nas wszystkich by tak się nie stało -pujdę w jego ślady dobrze więdząc iż za płacę za to własnym życiem.
 7. Wywaleni z Facebooka

  Myster Grecki: Ale gdy by nie ta prywatna platworma informacyjna -nie było by protestów np. przeciw ACTA. Jak powiesz mi teraz kto zorganizował 65-tysięczny protest przeciw ACTA w Krakowie -jesteś królem. A o moim wkładzie nie prubuj się nawet wypowiadać -bo nie znajdziejsz potwierdzenia. A że zrobiłem akcje reklamową w Google AdWords na rzecz fundacji Panopticom? Zaciemnienienie internetu zgodne z czasem mojej akcji reklamową? I tak będzie z moją prywatno-publiczną wojną z FB. Są na świecie takie rzeczy iż fizjonomom się nie śniło jak to mawiał Ferdynad Kiepski.
 8. Wywaleni z Facebooka

  Osobiście nie -ale problemu nie widzę by poznać go osobiście jednego z najbogatszych ludzi na świecie i byłego prezydenta USA. Jeśli tak piszesz oznacza to iż od 6 lat nie włanczałeś radia, telewizora i internetu żyjąć w spokoju ducha w swojej bańce informacyjnej,
 9. Wywaleni z Facebooka

  Nie: https://polszczyzna.pl/sprawdzanie-pisowni/ .Jak Pisałem drugą sprawę spadkową to sąd moe zwracał uwagę na ortografię ale na treść. Co prawda sędzina powiedziała do mnie get out, ale nie ze względu na ortografię która u mnie leży i kwiczy ale błędy w pełnompcnictwie -zapomniałem dopisać kim byłem dla ston. A i tak wyszło sprawiedliwie.
 10. Wywaleni z Facebooka

  @grecki -FB ma fajną korektę ortografii. Czy próbowałeś napisać posta ze smartofona z zabrudzonym szkiełkiem mając problemy ze wzrokiem? Za to na FB bana się nie dostaje. P.S. @ wcale nie oznacza iż ktoś jest małpą -tylko to wiadomość kierowana do niego, takie rozwiązanie fukcjonuje na wykop.pl.
 11. Wywaleni z Facebooka

  Tekst po poprawie ortografii brzmi: Nie tylko Donald Tramp dostał bana na Facebooku zresztą większość z nas wie dokładnie za co. Dotknęło to też mnie i kolegi po fachu. Teraz FB żąda od nas skanów dowodów osobistych. A przecież to dane są bardziej wrażliwe, niż numer telofonu – a 2 000 000 numerów telefonów wyciekło im z bazy danych z winy człowieka. Więc jakie zaufanie mamy darzyć tak dużą firmę, iż nie jest w stanie upilnować lojalności swoich pracowników, jeśli ch odzi o przetwarzanie danych osobowych swoich klientów? Okazuje się, iż klucza, którym posługuje się FB przy zamykaniu kont niektórym użytkownikom to za mało – muszą posługiwać się jakimś innym kluczem, niż łamanie netykiety, czy też nieprzestrzeganie regulaminu, bo w znanych mi przypadkach do tego nie doszło. A więc w co z nami zaczyna grać Facebook? W bingo dla nie dorozwojów? Przypominam, iż dane ze skanu dowodu osobistego mogą posłużyć do kradzieży tożsamości. P.S. No i mleko się rozlało. Złożyłem protest do administratora za pomocą formularza. Okazuje się, iż działnia te niezgodne z RODO, w podebnej sprawie UDO prowadzi postepowanie wobec Litewskiej firmie Wintend. https://uodo.gov.pl/pl/138/1978 . Rozumiem iż robienie błędów ortograficznych łamie netykietę. Po raz kolejny przpraszam.
 12. Wywaleni z Facebooka

  No i mleko się rozlało. Złożyłem protest do administratora za pomocą formularza. Okazuje się iż działnia te nie zgodne z RODO, w podebnej sprawie UDO prowadzi postepowanie wobec Litewskiej firmie Wintend. https://uodo.gov.pl/pl/138/1978
 13. Odowiem lepiej późno niż wcale. Zdecydowana większość Białorusinów opuściła Podlasie po roku 1945 i wróciło do ojczyzny, ale wielu też zostało przywiązanych do mieszanki kulturowej Polsko-Białoruskiej bardziej przywiązanych do ziemi i otoczki kulturowej niż do narodowości, posługujących się na codzień dialektem chełchackim stanowiącym zlepkiem językowym Białorusko -Rosyjskp -Polskim -pamiętajmy iż obecnie nie język Białoruski jest użędowym językiem Białorusi, ale Rosyjski. Owszem raz doszło do czystki etnicznej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Zaleszanach . IPN do tej pory nie przeprowadził postępowania w tej sprawie, za to Bury jest uznawany za bohatera Polski, ale przez te wydażenie nie na Białorusi. Polska za bardzo nastawała za nauczaniem o nim w Polskich szkołach na Białorusi, ale Łukaszence raczej to się nie spodobało , co doprowadziło do napięcia stosunków dyplomatycznych Polski z Białorusią, w efekcie to co się dzieje obecnie na granicy Polsko-Białoruskiej tylko dla tego, iż w dyplomocji zabrakło miejsca na kompromis. Łukaszenko od ponad 20 lat straszy Białorusinów straszy Polską i NATO zapominająć iż Rosja i ponadnarodowe korporacje stanowią o wiele większe zagrożenie dla Białorusinów..
 14. Historia prześladowań homoseksualistów

  Nie mam już takiego wzroku by ślędczyć nad książkami. Znam lokalnych homoseksualistów -ich losy są trochę pochrzanione ale to nie qynika z ich popędu seksualnego ale raczej pociągu do alkocholu choć są i pozytywne wyjątki wśród nich. Nie są otoczeni ostracyzmem społecznym z prostej przyczyny -nikt się nie interesuje w mojej małej społeczności lokalnej jak sobie radzą z zaspokajaniem popędu seksulanego -w przeciwieństwie do środowisk LGBT które rozdmuchują problem na forum publicznym który jest bardziej sferą prywatną każdego z nas niż publiczną i w żadnym razie nie reprezentują interesów większości kochających inaczej -po prostu pewni ludzie usiłują zbudować na tym kapitał polityczny, co jest abstrakcją gdy zdecydowana większąść społeczństwa jest hetero.
 15. Komunizm i faszyzm. Cele, różnica i podobieństwa

  Ale bicie piany. Totalitaryzm zawsze zostanie totalitaryzmem:
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.