Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
legion

Jaki byście zrobili obóz/miasto?

Rekomendowane odpowiedzi

legion   

Po pierwsze to witam po dość długim okresie nieobecności. A więc

WITAM

Dobra to teraz przejdźmy do tematu na pewnym forum zobaczyłem świetny temat. Przynajmniej jak dla mnie. No to napisałem w nim parę postów i tak mi się to spodobało, że zrobiłem 4 moje własne obozy. Tyle że to był bardziej takie forum z gry, więc pozmieniałem trochę i dałem tu mój najlepszy wg. mnie oczywiście obóz.

(jak będą pojawiać się na tym forum obozy to dam moje kolejne!)

Proszę państwa oto obóz JEŹDŹCÓW CIENIA.

Mój pomysł

Nazwa: Jeźdźcy Cieni

Rozmiar: Średni

Położenie: Dolina z 3 stron otoczona górami, tylko dobrze strzeżone przejście na pustynie.

Zrobił bym miasto jeżdżących na koniach niepodporządkowujący się żadnej innej frakcji wojowników. Miałbym wielką arenę do urządzania walk, ale nie na śmierć i życie bo nie miałbym żołnierzy na wojnie ;p. Jedna niewielka wartownia znajdowała by się w środku miasta. Dobre koszary gie uczyliby się jazdy konnej bez trzymania się rękami konia i walki dwoma mieczami. Jedna porządna kuźnia gdzie wyrabiali by bronie z magicznej rudy. Kopalnie jej byłyby na pograniczu miasta dobrze strzeżone przez najlepszych wojowników. Wiele stajni rozsypanych po całym obozie mogą w każdej chwili wydać mnóstwo koni. Nie byłoby żadnych kapliczek, jest tylko klasztor gdzie magowie uczą się zaklęć różnych bogów. Nasze motto " A czcij se co chcesz";p. Byłoby jezioro a od niego doprowadzane kanaliki takie jak robili Egipcjanie. Nie uprawialibyśmy bagiennego ziela, ale rośliny lecznicze, kwiaty many i coś w tym stylu. Cały obóz otaczałaby palisada a warownie mur. W każdej chwili magowie i władca mogą zrobić barierę która by chroniła przed atakami, ale potem mało prawdopodobne że ją usuną ;p

Rangi:

Droga Wojownika

Robotnik- Pracuje nad roślinami i w kopalni jest to na nowo dołączony człowiek

Ubranie jak struj obywatela w G3 tylko ciemny i z metalowymi końcówkami na piszczelach i barach.

Adept - Pobiera nauki u mistrzów i uczy się walki mieczem oraz jazdy na koniu. Gdy brakuje robotników pomagają przy zwykłych pracach.

Zbroja jak Asasyna w G3 tylko bez tego pasa czerwonego i z metalowymi wzmocnieniami na korpusie.

Jeździec- wyższy stopień od adepta umie jeździć na koniu i posługiwać się dwoma mieczami.

Zbroja- Czarna szata wzmocniona skórami czarnego trolla i cieniostworów.

Jeździec Cienia- Elitarny jeździec, który walczy mieczami wytopionymi z najczystszej rudy, ma konia wzmocnionego lekkimi skórami (żeby mógł się szybciej poruszać) i zdobiony, zadający olbrzymie obrażenia łuk.

Przywódca Jeźdźców(JA)- Przywódca jeźdźców w obozie. Jest najlepiej wyszkolony ze wszystkich i ma niewielkie zdolności magiczne.

Zbroja- jak orkowa G3 tylko że czarna i na korpusie zamiast tego herbu jeździec na koniu.

Ścieszka Magii

Uczeń- Tak jak robotnik tylko, że w klasztorze

Szata- zwykła prosta szata tylko, że z sznurem w pasie.

Nowicjusz- Tak jak adept tylko uczy się tajników magii Adanosa.

Szata- taka jak ucznia tylko że niebieska i ze zdobieniami przy szyi.

Pomniejszy Mag- Wyższy stopień niż nowicjusz. Studiuje magię Innosa i Beliara.

Szata- taka jak poprzednik tylko są na niej czarne i złote zdobienia symbolizujące walkę Innosa z Beliarem.

Mag- Zwykły mag,który w wypadku wojny idzie na nią z żołnierzami.

Szata- Taka jak Szata Adanosa (G3) tylko z kolorami niebieskimi, złotymi i czarnymi (bogowie)

Arcymag- Mag który w razie ogromnego niebezpieczeństwa tworzy z przywódcom magów barierę ochronną.

Szata- Bogato zdobiona w kolorach bogów z ochronnymi złotymi ozdobami ognia na barkach i ozdobnymi figurami wody na piszczelach i korpusie.

Przywódca Magów- Największy z magów w obozie. dzięki niemu może powstać bariera.

Zbroja- jako jedyny mag w obozie nie ma szaty tylko zbroje. Pięknie zdobioną z wszystkimi żywiołami na korpusie.

Co zrobić żeby być przyjętym

1. Załatwić nowego konia dla Friga.

2. Zabić szakale grasujące w ruinach niedaleko obozu.

3. Eskortować karawanę z towarami do obozu Pustynnych Wojowników Wink

4. Pokonać 3 wojowników na arenie.

Jak to zrobisz to jesteś przyjęty.

Jak czegoś zapomniałem to mówcie.

Spróbuje zrobić zbroje które opisałem.

A no i nie zwracajcie uwagi na magów, czy magiczną rudę - dajmy na to że magowie to kapłani, a magiczna ruda to stal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.