Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Recommended Posts

Kilka dni temu wyszła darmowa, kartonowa strzelanka on-line o nazwie jak w temacie ;) Zdążyłem dziś w nocy w nią pograć.. Przyjemna odmiana od CoD WaW czy Empire TW. Gra darmowa, producenci(EA) zarabiają na reklamach, które pojawiają się przy uruchomianiu gry, bądź z możliwośći zakupu 'Battlefieldfunds', za które możemy kupić wariackie stroje dla naszego 'Herosa' ;)

http://www.battlefieldheroes.com/

1404.1.jpg

BF-Heroes-Screenshot.jpg

battlefield_heroes_screenshot-2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
legion   

Gra jest świetna tak mnie wciągnęła, że w tydzień nabiłem 10 lvl. Gra ma rzadko lagi, ma świetne animacje i ta rysowana grafika jest super. Naprawdę polecam w granie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.