Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Sesja 2008/2009

Rekomendowane odpowiedzi

Vissegerd wie, że ja zajmuje się zdecydowanie ważniejszymi rzeczami od jakiś tam egzaminów ^^, zdam jeszcze politykę kryminalną i chyba sobie odpuszczę sesję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Vissegerd wie, że ja zajmuje się zdecydowanie ważniejszymi rzeczami od jakiś tam egzaminów ^^

I o to chodzi... bo kto to widział, żeby na studiach się uczyć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uniwersyteckie leniuszki... Pomęczylibyście się trochę na polibudzie albo medycynie, to wiedzielibyście, co to znaczy ciężko się uczyć :)

Cóż, Jarpen, zapewne jako OMC geniusz uczyć się nie musi, poza tym ma ciekawsze rzeczy do robienia ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Uniwersyteckie leniuszki...

Tylko nie leniuszki;) My po prostu wiemy jak się ustawić. A tak na poważnie, teraz leniuszki, a za jakieś trzy tygodnie nie będę wiedział w co ręce włożyć.

Pomęczylibyście się trochę na polibudzie albo medycynie, to wiedzielibyście, co to znaczy ciężko się uczyć wink.gif

Może w następnym życiu, tym razem poskąpiono mi zdolności matematyczno-biologicznych...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Ja nie leniuchuję. Studia historyczne to ciężki kawałek chleba (jak człowiek się wyżywia na wszelkiego rodzaju stypendiach). ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam egzamin z polityki kryminalnej i z teorii filozofii prawa, najlepiej mi nauka idzie w przerwach między pisaniem postów ; )

Geniuszem nie jestem raczej średnim studentem prawa na UJ, znam takich co mają średnią prawie 5.0, ale oni raczej się więcej uczą ode mnie ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Geniuszem nie jestem raczej średnim studentem prawa na UJ, znam takich co mają średnią prawie 5.0, ale oni raczej się więcej uczą ode mnie ; )

Nie na tym geniusz polega, nie na dobrych ocenach ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Viss, lepiej tak nie schlebiaj Jarpenowi, bo mu jeszcze sodówka do głowy uderzy i będzie nieszczęście ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Viss, lepiej tak nie schlebiaj Jarpenowi, bo mu jeszcze sodówka do głowy uderzy i będzie nieszczęście :)

Wtedy nie zostanie geniuszem, bo na razie jest OMC (O Mało Co) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Jeszcze w poniedziałek ostatni egzamin z systemów politycznych i koniec. :)

Na razie mam same piątki, tylko jedną czwórkę plus i jedną trójkę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To ja się cieszę, że mam dst. z prawa administracyjnego u prof. Zimmermanna, bo oblewało nawet 50% stacjonarnych i 70% niestacjonarnych w zależności od terminu. Na przed terminie była 1 bdb. na I terminie, ale 2 w sesji na 1100 piszących (także administracja pisała w znacznej części) nie było żadnej bdb. : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem logikę dla prawników, prawo administracyjne, prawo międzynarodowe publiczne. Na wrzesień zostało mi prawo karne materialne i być może podejdę jeszcze do taktyki kryminalistycznej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.