Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Ks. Jan Twardowski

Recommended Posts

Dziś odbyła się msza żałobna w intencji Ks. Jana. Chciałbym was się zapytać czy czytaliście poezję księdza, kupowaliście jego tomiki etc. Ja napewno zapmiętam jego słowa "śpieszmy się kochac ludzi tak szybko odchodzą" i "zawsze kochamy zamało lub zapóźno".

Ks. Jan Twardowski zostanie pochowany w piątek po południu w krypcie dla zasłużonych Polaków w Świątyni Opatrzności Bożej na Polach Wilanowskich w Warszawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Qdl4ty   

Ja niestety nie mialem przyjemnosci i sposobnosci by zapoznac sie chocby z malutkim urywkiem tworczosci ksiedza ( poza kilkoma utworami, ktore analizowalem w szkole ).

Uwazam, ze mamy troche za malo poetow, ktorzy podobnie do ks.Twardowskiego odslanialby ludzka nature - za rowno z dobrej i zlej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.