Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Puchary europejskie 2008/2009

Rekomendowane odpowiedzi

Było dośrodkowanie a Scholes po prostu niczym siatkarz zbił piłkę do bramki ręką.

Hahahaha! Teraz już przeczytałem na gazeta.pl, słusznie, że wyleciał, ale podobno w tym klubie piłkarskim, a nie siatkarskim grają profesjonaliści? Cóż meczu nie widziałem trudno mi się wypowiadać, ale Scholesa za tą bramkę ręką Polsce strzeloną nieznoszę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W sumie jestem z lekka zaniepokojony formą Manchesteru... chociaż nie, jestem poważnie zaniepokojony. Do mniej więcej 60 minuty grali jakby chcieli a nie mogli. Niby coś tego, ale tak naprawdę ograniczali się do obrony, i liczenia na Carlito, który chyba jako jedyny obok van der Sara, Rio i Vidy zagrał dobrze tą pierwszą połowę. Gdyby Wazza trafił jak miał okazję, przy stanie 0:0, to może by to inaczej wyglądało. A tak... Ciągle zastanawia mnie jedno, po jakie licho Neville wybijał tę piłkę na rzut rożny. Przecież wystarczyło zastawić się i dać van der Sarowi złapać piłkę, czy nawet puścić ją, żeby sama wyszła. Widać ewidentnie, że dawno nie grał niczego poważnego. Evra w pierwszej połowie nie istniał, to jego "dośrodkowanie"... ehh. Pomoc jakby spała. Fletcher cieniem zawodnika z ostatnich dwóch spotkań ligowych. Nani też widać, że ma sporo do zrobienia, aby stać się klasowym zawodnikiem. Na bramkach strzelanych Liverpoolowi (skądinąd bardzo ładnych), i odważnych fikołkach, to on daleko nie zajedzie. Scholes bez pomysły na grę. Anderson ma prawo być zmęczony, w końcu w sumie niedawno wrócił z Pekinu, ale można się było więcej po nim spodziewać. W drugiej połowie zaczynałem się już bać przy 2:0, czy to nie skończy się jeszcze gorzej. Vidic uratował honor. Ale tylko honor. Te ostatnie pół godziny Czerwone Diabły zagrały lepiej, chociaż to i tak dalej nie to, co potrafią grać. Ewidentnie brakuje im formy, ogrania, a przede wszystkim armat. Mam nadzieję, że Cris jak najszybciej wróci do gry, i uda się w końcu ściągnąć Berbatova, bo inaczej może być cienko, a już niedługo mecze z Liverpoolem i Chelsea. Brak formy, brak kilku zawodników (Hargo, Carrick, Giggs, Cris), kilku dopiero zaczynających tak na dobrą sprawę sezon (Neville, Nani)... Ma Ferguson nad czym myśleć. A Zenit pokazał klasę, i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Swoją drogą, patrząc przed meczem, jak ta dziewczynka kopie piłkę na stronę Zenitu, zacząłem się zastanawiać, czy to nie jest jakiś znak... chyba zajmę się jakimś wróżeniem... takie współczesne auspicja :lmao: .

Natomiast Scholes i jego zachowanie... Godne pożałowania.

W sumie to nawet go rozumiem. Widzi że mu nie idzie, chce wygrać za wszelką cenę, to i robi to co zrobił. Kilka lat temu udało mu się.

2 bramki przeciw 1

Szkoda że wczoraj na to nie wpadłeś ;)

słusznie, że wyleciał, ale podobno w tym klubie piłkarskim, a nie siatkarskim grają profesjonaliści?

To w takim razie Maradona nie jest profesjonalistą, Messi nie jest, Zidane nie jest, Raul nie jest?

Cóż meczu nie widziałem trudno mi się wypowiadać, ale Scholesa za tą bramkę ręką Polsce strzeloną nieznoszę.

Nie znosisz go, bo strzelił nam bramkę (a dokładnie trzy), czy za to, że strzelił ją ręką?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie Maradona nie jest profesjonalistą, Messi nie jest, Zidane nie jest, Raul nie jest?

Oszukiwać też trzeba umieć...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W sumie jestem z lekka zaniepokojony formą Manchesteru... chociaż nie, jestem poważnie zaniepokojony. Do mniej więcej 60 minuty grali jakby chcieli a nie mogli.

Nie ma czym się martwić. Przecież Manchaster nie traktował tego meczu poważnie, a wypowiedzi trenera i zawodników są zbliżone do wypowiedzi tenisistów przed igrzyskami w Pekinie. Że to ważny mecz, że trzeba go wygrać i takie tam. A w rzeczywistości dla Manchesteru to mecz o pietruszkę. Dla nich ważniejsze jest Priemiership i Liga Mistrzów, a to przynajmniej 44 mecze (plus ewentualna faza pucharowa w LM), także nie ma sensu grać kolejnego meczu na pełnych obrotach.

Co innego Zenit, dla nich to mecz o prestiż. Tak jak pisałem, wszystko zależało od podejścia Czerwonych Diabłów, i było ono do przewidzenia ;) W LM Zenit nie będzie już miał tak lekko, a Manchaster pokaże kły

To w takim razie Maradona nie jest profesjonalistą, Messi nie jest, Zidane nie jest, Raul nie jest?

Ja osobiście uważam, że dzisiejszy futbol jest mało profesjonalny. Wszędzie tylko gwiazdorstwo się szerzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Oszukiwać też trzeba umieć...

A owszem, trzeba umieć. Ale nie wmówisz mi, że Maradona zrobił to jakoś szczególnie sprytnie. Messi to samo. Bramki Raula teraz nie pamiętam dokładnie, ale został za nią zawieszony. Poza tym, nie zmienia to pytania. Czy Jarpen uważa piłkarzy grających w Manchesterze za "podobno profesjonalistów", bo Scholes strzelił ręką, czy może coś innego na to wpływa?

Nie ma czym się martwić.

Chciałbym żeby tak było. To już czwarty oficjalny mecz ekipy Fergusona w tym sezonie, i jak na razie dobrze to nie wygląda. Zaczęło się od meczu z Portsmouth o Tarczę Wspólnoty. Niby przeważali, ale skuteczność to zostawili gdzieś w szatni chyba. Uratowały ich karne. Mecz z Newcastle na początek sezonu, nie było lepiej. Chociaż gdyby nie Given... Ostatni mecz z Portsmouth, też bez fajerwerków. Zwycięstwo tylko 1:0. Co prawda gdyby nie sędzia, mogłoby być spokojnie 3:0 (nieuznana bramka Wazzy i niepodyktowany karny za faul Campbella na Rooneyu), ale jednak. To co grali dzisiaj, to koszmar, nawet te ostatnie pół godziny nie było jakieś szczególnie dobre. Jedyne co mnie pociesza, to fakt, iż Zenit za mniej więcej trzy miesiące kończy ligę, więc jest w odpowiedniej formie, a Manchester m problemy kadrowe, które niedługo powinny się skończyć. Tak czy inaczej, dobrze nie jest.

Przecież Manchaster nie traktował tego meczu poważnie,

Oglądam mecze Manchesteru od mniej więcej 10 lat, i patrząc na niektórych zawodników widziałem, że naprawdę im zależy. Scholes nie zrobiłby czegoś takiego bez powodu. Ferdinand nie wścieka się, gdy mecz jest mało ważny. Podobnie sprawa ma się z Wazzą, Andersonem czy też Tevezem. Ferguson też nie jest człowiekiem, który mówi, że mu na czymś zależy, gdy mu nie zależy. Może nie zagrali na 110%, jak z Arsenalem, Liverpoolem czy Chelsea w lidze, czy też Barcą i Chelsea w LM, ale daleki byłbym od stwierdzenia, że odpuścili ten mecz.

Wszędzie tylko gwiazdorstwo się szerzy.

Nie sposób zaprzeczyć. Chociaż akurat Scholesa o gwiazdorstwo posądzić się nie da. Człowieka bardziej skupionego na grze, poświęcające się dla zespołu, jak on, ciężko znaleźć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bo Scholes strzelił ręką

Tak Polsce dlatego gościa niecierpię im szybciej skończy karierę tym lepiej dla futbolu.

Chociaż akurat Scholesa o gwiazdorstwo posądzić się nie da.

O głupotę prędzej.

A owszem, trzeba umieć. Ale nie wmówisz mi, że Maradona zrobił to jakoś szczególnie sprytnie.

Sprytnie, nie sprytnie to on przedryblował pół Anglii i strzelił bramkę w finale MŚ, Scholes chyba takiego wyczynu nie zanotował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Tak Polsce dlatego gościa niecierpię im szybciej skończy karierę tym lepiej dla futbolu.

Jak Scholes skończy karierę, świat futbolu straci jednego z najlepszych środkowych pomocników świata. I nie gwiazdora, jakich teraz mamy na pęczki, tylko prawdziwego piłkarza. Skromnego i robiącego to co do niego należy.

O głupotę prędzej.

Czyli Maradonę, Messiego i Raula też posądziłbyś o głupotę?

Sprytnie, nie sprytnie to on przedryblował pół Anglii i strzelił bramkę w finale MŚ, Scholes chyba takiego wyczynu nie zanotował.

Takiego może nie, ale ilu piłkarzy zanotowało taki wyczyn jak Maradona? Jakoś nie kojarzę jakiejś specjalnie dużej ich ilości. Poza tym, każdy piłkarz jest inny. Scholes nie jest na tyle szybki, aby zrobić to co Maradona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A owszem, trzeba umieć. Ale nie wmówisz mi, że Maradona zrobił to jakoś szczególnie sprytnie. Messi to samo. Bramki Raula teraz nie pamiętam dokładnie, ale został za nią zawieszony.

Zrobili to na pewno sprytniej od Scholesa w dzisiejszym meczu, ten po prostu wyleciał w powietrze i ściął jak siatkarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Zrobili to na pewno sprytniej od Scholesa w dzisiejszym meczu, ten po prostu wyleciał w powietrze i ściął jak siatkarz.

Czyli jak zrobił sprytnie to jest ok, jak nie zrobił sprytnie, to jest be? Bo nie rozumiem, o co Ci teraz chodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak zrobił sprytnie to jest ok, jak nie zrobił sprytnie, to jest be? Bo nie rozumiem, o co Ci teraz chodzi.

Nie, nie jest ok i proszę Cię nie łap mnie za słówka. Uważam tylko, że jeśli się oszukuje to róbmy to z "klasą"- tak to określe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
A ja dodam, że z głową, a nie z klasą.

To ja będę upierdliwy, czy Raul, Messi i Maradona również zachowali się bezmyślnie, strzelając bramkę ręką?

Nie, nie jest ok i proszę Cię nie łap mnie za słówka. Uważam tylko, że jeśli się oszukuje to róbmy to z "klasą"- tak to określe.

Nie łapię nikogo za słówka, tylko pytam się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To ja będę upierdliwy, czy Raul, Messi i Maradona również zachowali się bezmyślnie, strzelając bramkę ręką?

To, że Scholes zachował się bezmyślnie nigdzie nie napisałem. Twierdzę tylko, że jego wykonanie goal by hand jest żałosny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To, że Scholes zachował się bezmyślnie nigdzie nie napisałem. Twierdzę tylko, że jego wykonanie goal by hand jest żałosny.

To jest pytanie skierowane do Jarpena ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.