Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Liga Mistrzów sezon 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Chyba się zagalopowałeś, nie życzę sobie takich komentarzy.

Od Twoich w shoutboxie niezbyt się różnią.

Swoją drogą, wiedziałem, że C.Ronaldo nie strzeli tego karnego, powinien strzelać Giggs :clap:

Giggs też strzelał, gdyby tak pierwszą piątkę ManU do strzelania karnych ułożyć z samych Giggsów to by Manchester pewnikiem wygrał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Od Twoich w shoutboxie niezbyt się różnią.

Nie będę wchodził z Tobą w pyskówki, ale przyjmij do wiadomości, że za kolejny ad personam dostaniesz warna, gdyż co innego krytykować jakiś klub, co innego człowieka za poglądy i tyle na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

MANCHESTER UNITED MISTRZAMI W FINALE UEFA W MOSKWIE 2008! :clap:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Liga Mistrzów w sezonie 2007/2008 dla Manchesteru United... teraz się cieszę, i to jak. Wielki Manchester United triumfuje. Mistrz Anglii i zwycięzca Ligi Mistrzów. I niech ktoś powie, że to nie jest wielka drużyna. Radość tym większa, że swojego karnego pewnie strzelił mój ulubieniec. Ryan Giggs, czyli żywa legenda Manchesteru. Rekordowy 759 występ w barwach ManU, mógł strzelić gola w dogrywce, strzelił w konkursie jedenastek. Wspaniały wieczór.

Co do samego meczu. Jak dla mnie to był jeden z najlepszych finałów ostatnich lat. Ale to tylko moja opinia, jako kibica angielskiej piłki klubowej, zapewne mocno subiektywna. Początek zdecydowanie dla Manchesteru. Przewaga w posiadaniu piłki, dobre sytuacje Carricka i Teveza i bramka Crisa. Końcówka dla Chelsea, zakończona trochę szczęśliwym trafieniem Lamparda. Druga część zdecydowanie dla Chelsea. Słupek, mieli przewagę, momentami naprawdę mocno cisnęli. Ekipa Fergusona starała się odgryzać, ale nie do końca im szło. Jednak remis po tych 90 minutach sprawiedliwy. Dogrywka ciekawa, było kilka dobrych sytuacji, Chelsea trafiła w poprzeczkę, Terry wybijał piłkę niemalże z linii bramkowej, czerwona kartka dla Drogby. I te karne. Gdy Cris strzelał, byłem niemal pewien, że Cech obroni. Gdy Terry strzelał, byłem niemal pewien, że to koniec... a jednak los bywa przewrotny. Terry który uratował ekipę w dogrywce, podobnie jak Cris który strzelił bramkę dla ManU, nie trafili. Obrona van der Sara... i Manchester z Pucharem Mistrzów. Sir Bobby Charlton wśród swoich następców, Giggs bijący jego wielki rekord, Polak wśród zwycięzców, Giggs i Ferdinand unoszący to wymarzone trofeum... ja chcę więcej takich wieczorów:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Przewaga w posiadaniu piłki, dobre sytuacje Carricka i Teveza i bramka Crisa.

Przewaga istotnie ogromna, bo 65% vs 35%. IMHO do bramki Chelsea, ManU powinno wygrywać już 3:0. Najpierw świetna, krótka akcja Browna i odegranie Scholesa, idealne dośrodkowanie i główka C. Ronaldo, Cech bezradny. Druga sytuacja dobre dośrodkowanie Ronaldo, efektowny szczupak Teveza, wyjście piłki za pole karne i uderzenie Carricka, który mógł lepiej przymierzyć, a nie uderzyć wprost w bramkarza. Trzecia, nieco przypadkowa, sytuacja, atak Manchesteru prawą stroną, dośrodkowanie po ziemi i zaskoczenie Teveza, który był pewny, że Makelele ("Rozwalacz nosów" :clap: ) przetnie to podanie.

Ale po tym co mówicie, zaczynam żałować, że przespałem mecz od 70. do 120. minuty :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluje MU jeszcze tylko 747,5 miliona do zapłaty i wyjdą na swoje w finansach.

Co do meczu 1 połowa dla MU, 2 dla Chelsea. Dogrywka dla Chelsea. Drogba to nie wiem, co zrobił, bo Tevez zrobił to samo, co Chelsea. Anelka wiedziałem, że nie trafi, mógł nie patrzeć w Van Der Sara, tak jak to, że Ronaldo nie strzeli równie jasne było dla mnie. Szkoda tych słupków i poprzeczek dla Chelsea. Ogólnie to idę spać bez emocji, bo nie jestem fanem żadnej z drużyn, może za rok będzie taki finał jak Liverpool : Milan z 6 bramkami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
może za rok będzie taki finał jak Liverpool : Milan z 6 bramkami.

A czy każdy finał musi być z 6 bramkami? Czasem mecze po 0:0 są pasjonujące.

Dogrywka dla Chelsea.

Tutaj bym polemizował, obie ekipy grały podobnie.

Drogba to nie wiem, co zrobił, bo Tevez zrobił to samo, co Chelsea.

Kartka dla Drogby to przesada, chociaż z drugiej strony czerwoną kartkę mógł spokojnie obejrzeć w pierwszej połowie Carvalho.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Taka opcja odpada na 100%... Milan nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Jeśli Liverpool zajmie 3 miejsce w grupie, to mogą się co najwyżej spotkać w finale Pucharu UEFA.

Przecież nie powiedziałem, że te same drużyny, ale że taki jak L z M, 6 bramek i karne.

Kartka dla Drogby to przesada, chociaż z drugiej strony czerwoną kartkę mógł spokojnie obejrzeć w pierwszej połowie Carvalho.

Absolutnie nie. Carvalho góra żółta, trafił też w piłkę, a Drogba uderzył Vidicia, co że słabo, ale zgodnie z przepisami uderzył, więc decyzja słuszna. Jak się jednak okazało była bez znaczenia dla dalszego meczu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak się jednak okazało była bez znaczenia dla dalszego meczu.

Czy ja wiem, możemy gdybać, że gdyby Drogba pozostał na boisku to on strzelałby tego ostatniego karnego a nie Terry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak się jednak okazało była bez znaczenia dla dalszego meczu.

Czy ja wiem, możemy gdybać, że gdyby Drogba pozostał na boisku to on strzelałby tego ostatniego karnego a nie Terry.

Terry wydaje mi się, że tak i siak by strzelał karnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Przecież nie powiedziałem, że te same drużyny, ale że taki jak L z M, 6 bramek i karne.

Byłem szybszy i zmieniłem;)

a Drogba uderzył Vidicia, co że słabo, ale zgodnie z przepisami uderzył, więc decyzja słuszna.

Słabo, ale to można było w takim momencie puścić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Słabo, ale to można było w takim momencie puścić.

Sędzia jest od stosowania przepisów, a nie popuszczania na oko. Słuszne obie decyzje, dobre sędziowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Słabo, ale to można było w takim momencie puścić.

Sędzia jest od stosowania przepisów, a nie popuszczania na oko. Słuszne obie decyzje, dobre sędziowanie.

W takim razie powinien ukarać i Vidicia za prowokowanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Szkoda Terrego. A pizduś Ronaldo tradycyjnie popłakał się na końcu. Finał całkiem niezły, byłem za Chelsea bo miała fajniejsze koszulki :clap:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Słabo, ale to można było w takim momencie puścić.

Sędzia jest od stosowania przepisów, a nie popuszczania na oko. Słuszne obie decyzje, dobre sędziowanie.

W takim razie powinien ukarać i Vidicia za prowokowanie.

A to w sumie zgoda, żółtaka mógł mu dać spokojnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.