Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Trener siatkarzy

Rekomendowane odpowiedzi

To co było kiedyś, to było. Jeśli dla Ciebie ważniejsze jest to, aby nasi podstawowi siatkarze po ciężkim sezonie, na krótko przed olimpiadą dodatkowo męczyli się w meczach ligi światowej, niż żeby mogli sobie odpocząć i na świeżo przygotowywać do IO, to gratuluję.

Brazylia czy Rosja wygrałaby 2 lub 3 składem my jesteśmy żenująco słabi przez Lozano, co się wypalił.

Niedawno przed brak świeżości mieliśmy problemy w finale LŚ, chcesz powtórki? Nie :| wmówisz mi, że od MŚ zapomnieli jak się gra w siatkówkę.

Ta brak świeżości ciekawe czy inni też go mieli, nie słyszałem, by jakaś potęga przegrała z :

- Czarnogórą

- Estonią

- Egiptem

To jest żenująco upokarzające pokazuje, że Polacy na MŚ byli jak Grecy na Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Brazylia czy Rosja wygrałaby 2 lub 3 składem my jesteśmy żenująco słabi przez Lozano, co się wypalił.

To są znowu tylko Twoje przypuszczenia. Równie dobrze mogę napisać, że ten 2 czy 3 skład Brazylii albo Rosji dostałby 3:0 od Egiptu... i jak mi udowodnisz, że to jest niemożliwe? Rozmawiajmy o faktach, inaczej dyskusja nie ma sensu.

Ta brak świeżości ciekawe czy inni też go mieli, nie słyszałem, by jakaś potęga przegrała z :

- Czarnogórą

- Estonią

- Egiptem

Nie zawsze można być najlepszym. Polska to nie Brazylia, która non-stop odnosi sukcesy. Poza tym siatkówka powoli zaczyna pod tym względem przypominać piłkę nożną. Tutaj nie ma już słabych ekip.

To jest żenująco upokarzające pokazuje, że Polacy na MŚ byli jak Grecy na Euro.

Pogadamy po IO.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze można być najlepszym. Polska to nie Brazylia, która non-stop odnosi sukcesy. Poza tym siatkówka powoli zaczyna pod tym względem przypominać piłkę nożną. Tutaj nie ma już słabych ekip.

Nie rozumiem ciągłego usprawiedliwiania wyobraź sobie porażki polskiej reprezentacji w piłkę nożną z:

- Estonią

- Czarnogórą

- Egiptem

Piłkarsko różnica jest mniejsza, bo Polska nie jest aktualnym wicemistrzem świata, ale po takich 3 meczach żądano by dymisji tego trenera mówiąc o kompromitacji i blamażu oraz wstydzie, a Lozano jest zbyt lekko traktowany. Gdybym był redaktorem jakiejś gazety to bym publicznie żądał jego dymisji. Zdjęcie z Faktu, gdzie siatkarze mieli pampersy jak najbardziej adekwatne. Lozano zepsuł atmosferę w tej drużynie wojując z siatkarzami non stop, aż Ci nie chcieli u niego grać.

Z Estonią i Czarnogórą grali w mocnym składzie nie widzisz z kim są to porażki, oni w nocy o północy zerwani z łóżka powinni wygrać, nie ma usprawiedliwienia, bo każdy ma ciężki sezon nie tylko oni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Lozano zepsuł atmosferę w tej drużynie wojując z siatkarzami non stop, aż Ci nie chcieli u niego grać.

W kadrze rządzić ma trener czy rozkapryszone gwiazdy, które przyjeżdżają sobie kiedy chcą? Dlaczego np. z Gruszką czy Świderskim nie ma takich problemów? Dlaczego problemy sprawiają ci, którzy za Lozano albo na krótko przed nim, weszli do kadry? Niech media pozwolą mu załatwić sprawę wewnątrz kadry, a nie sprawa jest wałkowana tygodniami. Ataki na Lozano na pewno mu nie pomagają. Ale rozumiem, że tłum żądny krwi musi dostać swoją ofiarę :lmao: .

Z Estonią i Czarnogórą grali w mocnym składzie nie widzisz z kim są to porażki, oni w nocy o północy zerwani z łóżka powinni wygrać, nie ma usprawiedliwienia, bo każdy ma ciężki sezon nie tylko oni.

Wpadki zdarzyć się mogą każdemu, siatkarze to nie maszynki do wygrywania, mają prawo mieć słabszą formę.

Nie rozumiem ciągłego usprawiedliwiania wyobraź sobie porażki polskiej reprezentacji w piłkę nożną z:

- Estonią

- Czarnogórą

- Egiptem

Nie muszę sobie wyobrażać, bo takie były. Porażka z Łotwą do eliminacji do Euro 2004. Z Armenią podczas ostatnich eliminacji. Z Ekwadorem podczas ostatnich MŚ. Tylko że różnica jest tak, że piłką nożna interesuje znacznie więcej osób, niż siatkówką. Więc i presja mediów jest znacznie większa. Teraz przypomina mi się przykład Fergusona, gdy zaczynał pracę w ManU. W sezonie 1989/1990 kibice byli wściekli na niego. Ekipa była bliska spadku z ligi. Żądano jego natychmiastowego odejścia. Jednak władze klubu dały mu szanse, i dzisiaj ciężko sobie wyobrazić ekipę z Old Trafford bez niego. Kolejne pogłoski o jego odejściu wywołują panikę wśród kibiców. Czasem może warto komuś zaufać, zwłaszcza że Lozano już co nieco zdobył z tą ekipą. Ataki prasy na niego i żądania kibiców, aby co mecz Polska wygrywała po 3:0, na pewno mu nie pomagają. Dlatego dajmy mu spokojnie pracować do IO, i potem będziemy go oceniać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wpadki zdarzyć się mogą każdemu, siatkarze to nie maszynki do wygrywania, mają prawo mieć słabszą formę.

Na siłę go bronisz, a to, że spadek formy, a to, że zawodnicy zmęczeni, a to, że coś. Trener ponosi odp. za wynik raz mu się udało na MŚ i nic więcej, za zasługi nie powinien być trenerem. Boniek po porażce z Łotwą odszedł z reprezentacji, a Lozano się szarogęsi, ja już po ME mówiłem by odszedł, może byśmy uniknęli tej kompromitacji. Teraz na IO też dostaną lanie i znowu będzie wstyd przez Lozano, pewnie on i tak nie poda się do dymisji, mam nadzieje, że związek wtedy szybko go zdymisjonuje i poszuka innego zagranicznego trenera, najlepiej Włocha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Na siłę go bronisz, a to, że spadek formy, a to, że zawodnicy zmęczeni, a to, że coś.

Nie bronię go na siłę, tylko chcę aby dano mu szansę na spokojną pracę do IO. Pisałem to już kilka razy, i napiszę jeszcze raz: pogadamy po IO. Naprawdę tak Ci zależy na zwolnieniu Lozano akurat teraz? Reprezentacja na tym raczej nie zyska, a może sporo stracić. Zależy Ci na reprezentacji, czy na zwolnieniu Lozano?

Teraz na IO też dostaną lanie

Tak czytam to co piszesz, i zastanawia mnie jedno... czy Ty masz zdolności profetyczne, że z taką pewnością wypowiadasz się o tym co będzie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam to co piszesz, i zastanawia mnie jedno... czy Ty masz zdolności profetyczne, że z taką pewnością wypowiadasz się o tym co będzie?

Właśnie takie mam zdolności, gdyby się mnie słuchano dzisiaj kto inny by był trenerem siatkarzy.

Naprawdę tak Ci zależy na zwolnieniu Lozano akurat teraz?

Uściślijmy jedno teraz to za późno, ale bez względu na wynik IO powinien odejść, on się wypalił już nie ma magi Lozano, skoro nasi grają w najlepszych klubach, polska liga jest na wysokim poziomie to coś Lozano ma problem, a nie siatkarze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Uściślijmy jedno teraz to za późno, ale bez względu na wynik IO powinien odejść, on się wypalił już nie ma magi Lozano, skoro nasi grają w najlepszych klubach, polska liga jest na wysokim poziomie to coś Lozano ma problem, a nie siatkarze.

Dlatego może zajdźmy na razie z niego, i poczekajmy co pokaże na IO.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

I przegraliśmy z Chinami w LŚ 3-1, niby skład bez naszych asów, ale nawet drugi skład powinien pokonać Chińczyków.

Dzisiaj nasze "złotka' grają z Włoszkami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   

Takie a nie inne wyniki to po części wina terminu i miejsca rozgrywania tegorocznego finału. Ma się on odbyć w Brazylii tuż przed igrzyskami w Pekinie, a wiadomo, że każdy formę buduje na te drugie zawody. Dalekie podróże w ostatniej chwili połączone ze zmianą stref czasowych też mogą wpłyną niekorzystnie na formę siatkarzy. W magazynie siatkarskim Super Volley zasugerowano nawet, że nie każda drużyna będzie miała ochotę na to, aby w finałowym turnieju Ligi Światowej wystąpić... Choć nasi fatalnie grali już wcześniej, więc niewykluczone, że są bez formy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dzisiaj wygraliśmy z Chinami 3-2, i co by nie mówić, kadra siatkarzy opiera się na Mariuszu Wlazłym.

A "złotka" przegrały 3-1.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wygraliśmy z Chinami 3-2, i co by nie mówić, kadra siatkarzy opiera się na Mariuszu Wlazłym.

Co by nie mówić, połowa kadry nawet nie pojechała do Chin to raz. Wątpię, żeby Polacy specjalnie się Ligi Światowej starali ( z powodów wymienionych wyżej) to dwa. A ze Wlazły jest naszym najlepszym zawodnikiem, wiadomo od dawna, to trzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

A "złotka" znowu przegrały w GP, tym razem z Dominikaną 2-3. To już trzecia porażka w tym turnieju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.