Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Co czwartek gry w Wyborczej

Recommended Posts

To prawda widziałem w GW. Myśle, że demówek by niedawali, byłolby to trochę śmieszne... Dlatego ja już gazetę zamówiłem, bo całkiem fajne gry w pełnej wersji się szykują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lester   

No cóż, fajna seria. Tylko mogłaby ukazać się trochę wcześniej. Niektóre pozycje całkiem niedawno zakupiłem po 10 lub 15 złotych. Jedyny pożytek z tych transakcji to uciułana wirtualna kasa na gram.pl.

Europa Universalis
Z tego co wiem w serii ma ukazać sporo gier studia Paradox odpowiedzialnego za ten tytuł. Były już "II wojna światowa" i "Mroczne wieki" (średniowiecze), a będzie "Victoria", której akcja rozgrywa się głównie w XiX w.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.