Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
jachu

Reprezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Czy Brożka szkoda? Polemizowałbym, zwłaszcza że wielu piłkarzy dobrze grających w lidze w reprezentacji sie nie sprawdzało. Chociażby Sagan, Wichniarek czy też Mięciel. Jakoś nie potrafili przekonać do siebie trenerów. Dobry w lidze nie znaczy dobry w reprezentacji. A Brożek swoją szansę miał i ja zaprzepaścił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale Głowackiego mógł chociaż z USA sprawdzić w Krakowie, a co z Grzelakiem i Sikorą?

Mięcielowi myślę, że też należała się szansa. Burkardt w ostatnich meczach w Legii przed odejściem też grał całkiem nieźle. Ja bym jeszcze na jego miejscu zobaczył Boguskiego on niesamowicie pracuje dla drużyny taki typ zawodnika.

Co do gry w klubach to kilku ludzi grzejących ławę jednak powołał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czy Brożka szkoda? Polemizowałbym, zwłaszcza że wielu piłkarzy dobrze grających w lidze w reprezentacji sie nie sprawdzało. Chociażby Sagan, Wichniarek czy też Mięciel. Jakoś nie potrafili przekonać do siebie trenerów. Dobry w lidze nie znaczy dobry w reprezentacji. A Brożek swoją szansę miał i ja zaprzepaścił.

Matusiak też nie gra rewelacyjnie wręcz powiem, że gra słabo i daleko mu do formy gdy grał w Bełchatowie a miejsce w reprezentacji ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Bo Beenhakker już go sprawdzał, i widział że grać potrafi. Być może należy do ulubieńców trenera. A tacy piłkarze mają zazwyczaj pewne miejsce w kadrze. Forma nie zawsze ma decydujące znaczenie. Chociażby wystarczy popatrzeć na sytuację Kuszczaka. Gra w jednym z najlepszych klubów na świecie, dostaje szanse zarówno w lidzie jak i w Lidze Mistrzów, zbiera na Wyspach dobre recenzje, a jednak nie gra w reprezentacji i wcale nie jestem pewien, czy na Euro pojedzie. A Fabiański który gra znacznie mniej w Arsenalu, szanse dostaje. Kuszczak do ulubieńców trenera raczej nie należy, i mówi się o tym od dawna. A Brożka nawet mi nie szkoda. Dobrze gra w polskiej lidze, która ostatnio jest bardzo słaba. I wcale nie jestem pewien, czy na takim turnieju poradziłby sobie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Bramkarze to nie problem.

Dlaczego nie wziął Grzelaka... to lewy pomocnik, skoro Kosowski odpadł to jemu mógłby dać chociaż wcześniej szansę...

Głowacki nie wiem, ale dlaczego go nie sprawdzić, skoro sprawdzał często bardzo anonimowych piłkarzy dlaczego nie chciał tych wyrobionym nazwiskiem w formie...

A Ćwielong, Boguski, Robak, Pawłowski, Baszczyński, Lato.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ostatnie spotkanie z Wisłą pokazało, że Roger wcale taki zły nie jest. Zaprezentował się naprawdę nieźle... tylko czy to starczy na kadrę? Na pewno nie będzie mu łatwo "wejść" do zespołu. Niektórzy piłkarze mogą go nie akceptować. Przecież już teraz widać, że niektórzy są nieprzychylnie nastawieni. Najlepiej widać to chyba na przykładzie Dudki. Najpierw mówi, że Brazylijczyk kompletnie nie jest drużynie potrzebny, a ostatnio nie oszczędzał go. W efekcie zarobił po faulu na nim czerwoną kartkę. Oby to powołanie nie rozwaliło atmosfery w ekipie. A tego boję się najbardziej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Funta   

Hehe ciekawa koncepcja. Mi marzy się finał Polska - Niemcy. Też w Wiedniu :arrow: A sądzę że naszą reprezentacje na finał stać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
ehe ciekawa koncepcja. Mi marzy się finał Polska - Niemcy.
Niestety to nie jest możliwe. I nie chodzi o małe szanse którejś z wymienionych reprezentacji. Po prostu drabinka rozgrywek jest tak skonstruowana, że zespoły z jednej grupy nie mogą spotkać się w finale. Jedyna możliwość zagrania z Niemcami po raz drugi na tych mistrzostwach to półfinał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No i nasz coach ogłosił kadrę 26 zawodników, którą weźmie na zgrupowanie do Niemiec:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

pomocnicy: Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Marek Saganowski (FC Southampton).

Poza tym w razie jakiejkolwiek kontuzji z powyższych zawodników ma do dyspozycji: Kowalewski, Goliński, Wichniarek, Piszczek, Janczyk, Radomski

Co sądzicie o jego wyborze? Ja tak na gorąco mogę powiedzieć, że brakuje mi tutaj Pawła Brożka oraz wielkim zaskoczeniem jest Michał Pazdan.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Nasza kadra młodzieżowa przegrała z Kazachstanem 3-0 w w meczu grupy 4. eliminacji młodzieżowych piłkarskich mistrzostw Europy....

To się Beenhakker ucieszy z następców Krzynówka.

[ Dodano: 2008-08-21, 16:35 ]

A dzisiaj znowu afera:

;)http://sport.onet.pl/0,1248770,1811337,wiadomosc.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Myślałem, że Leo odpuści chłopakom, ale wkurzony jest na Koźmińskiego, za to, że bez konsultacji z nikim podał do publicznej wiadomości, o pijaństwie w polskiej kadrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.