Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
jabba1

[Forum] dokument.com.pl

Recommended Posts

jabba1   

Witam :P

Jeżeli jesteś zainteresowany pobraniem polskich kronik filmowych, przedwojennych kronik filmowych lub niemieckich to zapraszamy na nasze forum :D Oczywiście to nie wszystko co możesz tam znaleźć :lol:

www.dokument.com.pl/forum

Powstaje także strona poświęcona tematyce dokumentalnej, która znajdzie się pod adresem dokument.com.pl Wszystkich zapraszamy :)

Pozdrawiam, Admin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo interesujące forum, szkoda tylko, że dokumenty są dostępne tylko po zarejestrowaniu. Na stronie są również zdjęcia, dokumenty źródłowe, kroniki niemieckie i inne. Warte polecenia badaczom historii okresu międzywojennego, II WŚ i czasów powojennych.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
STK   

Naprawdę oryginalne forum. Polski dokument to jeden z najlepszych na świecie. 16,000 postów to może nie wiele, ale widać, że wąskie grono użytkowników pisze tam nadal. Jest tam m.in. subforum Polskie filmy dokumentalne http://www.dokument.com.pl/forum/viewforum.php?f=21&sid=6ea9149ce37eb82ca0ab4c2b12887ca9 z bogatą ilością tematów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.