Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Togus

Lektury do matury

Recommended Posts

Togus   

Witam, mam pytanie odnośnie przygotowania do matury, a mianowicie jakie książki polecacie mi przeczytac dla poszczególnych epok? prosiłbym o jakiś wykaz, nigdzie w necie tego nie ma, może tacy ludzie jak Wy (którzy się doskonale orientują) mogą mi pomóc.

Z góry thx.

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dziale Matura pojawią się w tym tygodniu proponowe przeze mnie... zdalem na 96%... i każdy dorzuci swoje 3grosze i wyjdzie fajna lista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lars   

Panowie i panie prawnicy, albo i przyszli prawnicy, prosze was żebyście mi podali jakie wg was są najlepsze na rynku podręczniki do historii, ja mam z cyklu " Podróże w czasie " Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, jakie wy polecacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
uczeń23   

Witam. Co sądzicie o utworzeniu takiej listy, wraz z krótkim przytoczeniem poglądów danego profesora na najbardziej charakterystyczne kwestie???? Jeżeli usłyszę pozytywną odpowiedź z chęcią zacznę od podania swoich propozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.