Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
ercha

Gra strategiczna o czasach kolonizacji świata

Rekomendowane odpowiedzi

ercha   

Witam!!

Czy znacie jakieś gry o czasach w których imperia takie jak Wielka Brytania i Francja kolonizowały świat??Chodzi mi dokładniej o gre strategiczną w której mozemy budować statki i wysyłać je wraz z żołnierzami do ameryki indii oraz afryki.Prosze o pomoc!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jak dla mnie może być, choć znacznie bardziej wolę HoI. Jednak zdecydowanie jest to gra warta polecenia. Możliwości są nieograniczone. Można grać, grać, grać... grać a i tak są małe szanse na wykorzystanie możliwości tej gry w 100%. Kosztuje grosze a skoro grałeś w HoI to bardzo szybko połapiesz się i w EU2.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ercha   

a czy w EU 2 jest tak że mapa jest już podzielona przez panstwa czy tak że trzeba wybijać tubylców i twożyć imperium??i czy jest tam tylko europa czy cały świat??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
a czy w EU 2 jest tak że mapa jest już podzielona przez panstwa czy tak że trzeba wybijać tubylców i twożyć imperium??

Zależnie od epoki od jakiej zaczniesz może to wyglądać różnie.

i czy jest tam tylko europa czy cały świat??

Calutki. Jeśłi tylko potrafisz możesz zrobić potęgę światową z małego afrykańskiego "państewka". Pod względem możliwości ta gra jest nieograniczona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ercha   

A czy jest coś takiego jak terytoria niczyje??

Interesuje mnie też w jakich jednostkach jest piechota,czy są to dywizje??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
A czy jest coś takiego jak terytoria niczyje??

Jest kilka takich obszarów, aczkolwiek ja nigdy nie bawiłem się w kolonizację. Ograniczałem się do zajęcia jak największych obszarów normalna drogą (czyt. wojna).

Interesuje mnie też w jakich jednostkach jest piechota,czy są to dywizje??

A wiesz że nawet nie pamiętam, będę musiał sprawdzić. A ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Interesuje mnie też w jakich jednostkach jest piechota,czy są to dywizje??

z tego co pamiętam to w "tysiacach zołnierzy".

A co to są takie wielkie białe blamy??Czy są to tereny nie odkryte??

Białe plamy to nie odkryte tereny. potrzebni sa odkrywcy i konkwistadorzy (moga sie pojawić w eventach) lub bardzo zaawansowane badania, zeby je odkryc.

Czesci ziem w ogóle nie mozna odkryć: białe plamy pokrywac beda częśc ziemi do konca gry (co mnie zawsze wkurzało).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ercha   

Ok mam już gierke niby wszystko cacy i nawet ściągnąłem spolszczenie ale jak obojętnie jakim państwem gram i wejde ze 2 razy w zakładkę handlu to wyskakuje raport o błędach,o co w tym chodzi??PLIS POMOCY!!

Chodzi mi o raport o błędach windowsa i wywala mnie do windowsa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Nie wiem o co chodzi. Kiedyś wyskoczył mi jakis bład i wywaliło z gry, ale to chyba w każdej grze moze się zdarzyć.

Poszukaj moze jakieś forum fanatyków EU II to ci wszystko powiedzą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.