Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Semper

Konserwacja mebli zabytkowych

Recommended Posts

Semper   

Informacja o wznowieniu poszukiwanej książki:

 

Janusz Sękowski
Konserwacja mebli zabytkowych

Wydanie III

Wydawnictwo Naukowe Semper, Warszawa 2020
ISBN  978-83-7507-289-1, format B5, s. 260, oprawa twarda

Janusz Sękowski (ur. 1957), absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, dr historii sztuki, muzealnik. W latach 1981-1985 prowadził remont zabytkowych nieruchomości parafii ewangelicko-reformowanej w Żychlinie koło Konina; wykonał też konserwację elementów wyposażenia. Za prace te otrzymał (1985) Złotą Odznakę Ministra Kultury i Sztuki. W latach późniejszych prowadził pracownię konserwacji zabytków ruchomych w zakresie drewna i metalu z muzeów państwowych, kościelnych i ze zbiorów prywatnych. Od 2018 kieruje Muzeum w Tykocinie. Współpracownik Muzeum Wojska w Białymstoku i członek Stowarzyszenia Klub Miłośników Dawnych Militariów Polskich. Autor książki Konserwacja broni białej z elementami bronioznawstwa (2008) (e-mail: jsekowski@poczta.onet.pl).

Unikalna na polskim rynku książka spełnia zarówno rolę podręcznika dla konserwatorów-profesjonalistów, jak i poradnika dla amatorów. Jest ceniona przez muzealników, kolekcjonerów, specjalistów rynku dzieł sztuki oraz wszystkich miłośników starych mebli.

stosowny link

meble_nowe_m.jpg

Edited by Semper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.