Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Amilkar

Delfinowa Kawaleria Cesarstwa

Rekomendowane odpowiedzi

Estera   
Z delfinów chciano chyba robić takie zywe bomby w XX wieku nie?

O tym mówiłam, od wątku delfinów pułapek przeszliśmy do kwestii moralności. Owszem OT się zrobił, ale temat poniekąd sprowokował do bardzo ciekawej dyskusji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Masz racje , możnaby zrobic temat Czy można mówic o moralnosci wkwestii wojny.

Osobiście uważam że to niemożliwe aby na wojnie obowiązywały zasady moralne, człowiek na wojnie jest jaki jest.

Ale to jednak okrutne aby w ten sposob wykorzystac zwierzeta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Trochę może okrutne ale w zamian za życie kilku ludzi poswięca się delfina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Osobiście uważam że to niemożliwe aby na wojnie obowiązywały zasady moralne, człowiek na wojnie jest jaki jest.

Pownnismy zacząć, od tego, że wojen być nie powinno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Ale żeby nie było wojen najpierw nie powinno być ludzi.Zawsze będą jakies konflikty chocby małe ale będą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Nie zgodzę się, gdyby nikt nie chwytał za broń na całym świecie i wszyscy starali się żyć w pokoju...no cóż jest jak jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Najpierw musianoby zrozumiec że wojna to nie sposób rozwiazywania problemów ani narzedzie do rozszerzania władzy.OT sie znowu robi. hehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

W dzisejszym dodatku do Reczpospolitej, na 3 str. w artykule "My, spadkobircy Aleksandra" jest coś o wojnie, moralności (zwłaszcza 4 i 5 akapit) itp. Bardzo ciekawe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

AHa będe mial ten dodatek bo go za darmo dostaje od ojca z pracy w poniedzialek. Niezły ten dodatek jest. Czytałaś moze chwałę oreza polskiego i zwycięstwa oręża polskiego?

[ Dodano: 2007-03-24, 18:51 ]

pytanko mam nie jestes estera moderatorem czy juz sie nie wyswietla ten pasek "moderator" widze tylko wojewoda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Czytałaś moze chwałę oreza polskiego i zwycięstwa oręża polskiego?

Nie, a powiedz coś więcej o tym...

pytanko mam nie jestes estera moderatorem czy juz sie nie wyswietla ten pasek "moderator" widze tylko wojewoda.

Jestem, z tego co wiem :wink: Wyświetla mi się pasek zielony.

[ Dodano: 2007-03-24, 20:23 ]

Ależ ten temat nadaje się na króla OT-opów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Ok koniec odbiegania od tematu. A co do Bitew Świata. Jest to trzecia seria bitew rzeczypospolitej. Na poczatku byly Zwyciestwa Oreza Polskiego a potem CHwala ORęza polskiego (czyli i zwyciestwa i porazki)bardzo fajne opisy konfliktow i konkretnych bitew. Cyztelne mapki rysunki fajowe :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.