Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
stefanburczymucha

Szukam informacji o Zygmuncie Oszczepalińskim

Recommended Posts

Poszukuję informacji o wojennych losach mojego Dziadka Zygmuta Oszczepalińskiego, zamordowanego w Oświęcimiu w październiku 1941.

Do chwili aresztowania przez Niemców (8.03.1941 roku), pracował jako urzędnik Urzędu Miejskiego w Warszawie ( wydział handlu). Działał w ZWZ na terenie Warszawy.

Jego córka Barbara roznosiła ulotki. Będę wdzięczny za każdą informację, która pozwoli mi poznać wojenne losy mojego dziadka.

Edited by secesjonista
Poprawiono pisownię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.