Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
paleo

Który akademik w Poznaniu?

Recommended Posts

paleo   

Witam wszystkich uprzejmie

Mam takie pytanie, odnośnie akademików w Poznaniu. Jest ich sporo - który waszym zdaniem jest najlepszy pod względem czystości, warunków bytowych, internet i ogólnie. Studiuję obecnie historię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
orfeusz   

Ja mieszkałem w Polonezie. Jest to prywatny akademik w centrum. Przeprowadziłem się tam po dwóch latach mieszkania w akademiku uczelnianym. Nie byłem zadowolony z warunków jakie zaoferowała uczelnia ( stare meble, poza tym lokowali nas w 3 osoby w jednym pokoju tak wieć były problemy z nauką). W Polonezie na Niepodległości mieszkało mi się o wiele lepiej. Po pierwsze pokoje jedynki, po drugie własne łazienki a po trzecie prywatny parking gdzie nigdy nie było praktycznie problemów z zaparkowaniem ( parking jest tam strzeżony).

Większość pokoi było wynajmowanych przez obcokrajowców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.