Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
kociara11

Jak wyglądają studia historyczne na UWM w Olsztynie?

Recommended Posts

Witam, wybieram się na UWM na kierunek historia. Chciałabym wiedzieć jak to wygląda. Czy kierunek ten jest bardzo oblegany? Czy poziom jest naprawdę wysoki ? Jakie są specjalizacje? Zależy mi na rzetelnych i obiektywnych radach. Będę wdzięczna, jeśli ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
orfeusz   

Ja powiem na moim przykładzie, poszłam na technika ekonomistę bo moja mama mówiła „idź, później masz duże możliwości pracy”, stwierdziłam ze to mama i ma racje, poszłam i po 2 roku już zaczęłam żałować, szkole skończyłam 2 lata temu, mam zawód, certyfikaty, tytuł technika, ale nie jest to, to co chce robić w życiu. Z jednej strony rodzice zawsze chcą dobrze, a z drugiej strony to twoje życie, twoje cele, nikt za ciebie życia nie przeżyje, wiec musisz rozważyć sobie wszystkie możliwe opcje, przemyśleć i zrobić tak abyś nie żałowała, powodzeniaZe swojej strony podpowiem jeszcze, ze warto jest zastanowić się nad kontem studenckim: https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php Zobacz sobie, są bardziej opłacalne niż standardowe konta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.